Домой / Новини / Майстерність рук — майстерність серця

Майстерність рук — майстерність серця

В рамках проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським Союзом відбулася презентація проекту «Стежинами  добра» .  На день творчості “Майстерність рук — майстерність серця” до розважального центру Depo’t громадськаорганізація «Міжнародна асоціація недоторканості приватного життя та безпеки людини» (голова Олександр Микитюк) запросила партнерів та учасників проекту. Працівники  Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика Тетяна Сафронова та Лариса Гончарук  разом з керівником жіночого клубу «Академія щастя» Світланою Пойдою відкрили свято творчості. Вони привітали дітей та дорослих, запросили відвідати бібліотеку та стати учасниками яскравих та цікавих подій та заходів.  Разом з волонтером  Богданою Сидоренко бібліотекарі  провели для дітей веселі вікторини, ігри та конкурси. Завдяки організаторам заходу жоден з учасників свята не залишився без подарунка.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...