This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Терновий вінок — Чоробиль

Терновий вінок — Чоробиль

26 квітня 1986 року сталась страшна катастрофа в історії людства —  вибух реактора на Чорнобильській атомній електростанції. Долі багатьох людей різних професій — цивільних і військових, які стали свідками, учасниками, героями та жертвами Чорнобильської катастрофи, змінилися назавжди. І через 32 роки цей день змушує задуматися про можливі наслідки діяльності людини. Пам’ять про трагедію болючою раною залишиться в душі нашого народу. Подвиг, який здійснили ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, ніколи не буде забутий. Тим  більше, що найчисленніший загін саме  з нашого краю.

Цій темі була  присвячена година пам’яті «Гіркий полин на серце ліг»  в Олександрівській сільській бібліотеці . На заході учні прослухали розповідь бібліотекаря  Лариси Жури про Чорнобиль. Школярі Михнівської         ЗОШ І-ІІІ ст.  Ірина Васильківська, Карина  Здоренко, Яна Герасименко, Вікторія Солнишкова, Костя Здоренко,  Анна та Богдан Феденко  хвилиною мовчання вшанували ліквідаторів, які відійшли у вічність.   Діти мали змогу познайомитися з книжковою тематичною виставкою «Чорнобильська трагедія – біль України», на якій розміщені документальні і художні твори, що висвітлюють важливі питання стосунків людини з мирним атомом і жахливі наслідки аварії; фотографії тих, хто ціною власного життя врятував світ; статті з періодичних видань про соціальний захист постраждалих  від аварії. Учні взяли участь в обговоренні матеріалів, представлених на виставці, усвідомили масштаби чорнобильської трагедії, відчули гордість за свій народ.

Насамкінець у виконанні Ніни Соломахи, завідувача сільським клубом, прозвучала пісня про Чорнобиль, а  Каріна Здоренко прочитала  свій власний   вірш.

 

 

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...