Домой / Новини / Терновий вінок — Чоробиль

Терновий вінок — Чоробиль

26 квітня 1986 року сталась страшна катастрофа в історії людства —  вибух реактора на Чорнобильській атомній електростанції. Долі багатьох людей різних професій — цивільних і військових, які стали свідками, учасниками, героями та жертвами Чорнобильської катастрофи, змінилися назавжди. І через 32 роки цей день змушує задуматися про можливі наслідки діяльності людини. Пам’ять про трагедію болючою раною залишиться в душі нашого народу. Подвиг, який здійснили ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, ніколи не буде забутий. Тим  більше, що найчисленніший загін саме  з нашого краю.

Цій темі була  присвячена година пам’яті «Гіркий полин на серце ліг»  в Олександрівській сільській бібліотеці . На заході учні прослухали розповідь бібліотекаря  Лариси Жури про Чорнобиль. Школярі Михнівської         ЗОШ І-ІІІ ст.  Ірина Васильківська, Карина  Здоренко, Яна Герасименко, Вікторія Солнишкова, Костя Здоренко,  Анна та Богдан Феденко  хвилиною мовчання вшанували ліквідаторів, які відійшли у вічність.   Діти мали змогу познайомитися з книжковою тематичною виставкою «Чорнобильська трагедія – біль України», на якій розміщені документальні і художні твори, що висвітлюють важливі питання стосунків людини з мирним атомом і жахливі наслідки аварії; фотографії тих, хто ціною власного життя врятував світ; статті з періодичних видань про соціальний захист постраждалих  від аварії. Учні взяли участь в обговоренні матеріалів, представлених на виставці, усвідомили масштаби чорнобильської трагедії, відчули гордість за свій народ.

Насамкінець у виконанні Ніни Соломахи, завідувача сільським клубом, прозвучала пісня про Чорнобиль, а  Каріна Здоренко прочитала  свій власний   вірш.

 

 

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...