Домой / Новини / «Найкращий читач Полтавщини»

«Найкращий читач Полтавщини»

24 квітня 2018 р. у Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного відбувся III (обласний) етап конкурсу «Найкращий читач Полтавщини» в рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2018». Організатором конкурсу на регіональному рівні є Полтавська обласна бібліотека для дітей ім. Панаса Мирного за підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації. Щороку участь у конкурсі беруть від 6 до 7 тис. учнів 6-7 класів Полтавщини. Як і в попередні роки, у III (обласному) етапі конкурсу за почесне звання «Найкращий читач Полтавщини»змагалося 46 дітей, переможців II(районного/міського) етапу, найактивніші та найзавзятіші читачі із шкільних, сільських бібліотек, бібліотек ОТГ, міських, районних бібліотек для дітей. Важливою умовою участі у конкурсі була наявність читацького щоденника – журі брало до уваги його зміст та оформлення при нарахуванні балів. Окрім літературних змагань, в яких юні читачі показали свою ерудицію та знання літератури, діти також взяли участь у патріотично-військовому квесті, організованому ВГО «Українська асоціація інвалідів АТО. Полтавська філія Центр соціальної адаптації ветеранів АТО», майстер-класах з виготовлення ляльки-мотанки від майстра інтер`єрної ляльки Тетяни Філенко та з приготування полтавських галушок від Дениса Баранова, кухаря Першої галушкової мануфактури «Комора». Справжніми подарунками для всіх були виступи конкурсантів: та Ангеліною Давиденко української поезії і танцю у виконанні Лізи Таранової. Наші кращі читачі виявилися талановитими у всьому. Самим очікуваним звичайно ж був момент оголошення переможців III (обласного) етапу конкурсу. Ними стали: серед учнів 6-х класів – Левченко Катерина з м. Лубни, а серед 7-х класів – Павелко Аміна з м. Хорол. Вони отримали дипломи і подарунки – цікаві дитячі книжки від Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації та головний приз змагань – поїздку на дитячий фестиваль «Книгоманія», що відбудеться у травні в м. Львів. В конкурсі брали участь і представники Лубенського району — Владислав Сененко ( Калайдинцівська ЗШ) та Анна Коваль ( Засульська гімназія). Незважаючи на те, що ці діти не здобули перемоги, зійшовши з книжкової дистанції в передостанньому етапі, вони показали чудові результати. Бо вони серед тих, хто з кожним роком все більше і більше читають, стають розумнішими, незважаючи на те, що існує така думка, що планшети, смартфони абсолютно весь забирають вільний час дітей. А це взагалі не так, діти читають.
Вітаємо всіх учасників із завершенням конкурсу, а переможцям бажаємо незабутніх вражень від фестивалю юних книгоманів!

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...