Домой / Новини / Шановні пане Петре і пані Мотре Дацківи!

Шановні пане Петре і пані Мотре Дацківи!

Ми, читачі Войнихівської сільської бібліотеки-філії висловлюємо Вам щирі слова подяки за внесок у формування книжкового фонду нашої бібліотеки. Ці колекційні книжки, які подолали шлях у тисячі кілометрів від Канади до України і до нашої сільської бібліотеки- надзвичайний подарунок. Вони стануть у пригоді, обов»язково віднайдуть свого читача. Адже написані для тих, хто цікавиться історією та не байдужий до минулого і сьогодення. Така увага з Вашої сторони до бібліотеки радує і надихає нас, читачів, бібліотекаря, Олену Піщаленко. Адже нові книги в бібліотеці – то завжди справжнісіньке свято для читацького загалу.
Впевнені, що дарування книг- найвищий вияв доброчинності та надійне джерело поповнення бібліотечного фонду. Низько вклоняємося Вам за безкорисну щедрість. Віримо, що добро, яке Ви робите, повернеться сторицею. А факт надходження у бібліотеку книжковиих дарів — це показник престижу бібліотеки, її місця у суспільному житті. З повагою користувачі Войнихівської сільської бібліотеки.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...