This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Шановні пане Петре і пані Мотре Дацківи!

Шановні пане Петре і пані Мотре Дацківи!

Ми, читачі Войнихівської сільської бібліотеки-філії висловлюємо Вам щирі слова подяки за внесок у формування книжкового фонду нашої бібліотеки. Ці колекційні книжки, які подолали шлях у тисячі кілометрів від Канади до України і до нашої сільської бібліотеки- надзвичайний подарунок. Вони стануть у пригоді, обов»язково віднайдуть свого читача. Адже написані для тих, хто цікавиться історією та не байдужий до минулого і сьогодення. Така увага з Вашої сторони до бібліотеки радує і надихає нас, читачів, бібліотекаря, Олену Піщаленко. Адже нові книги в бібліотеці – то завжди справжнісіньке свято для читацького загалу.
Впевнені, що дарування книг- найвищий вияв доброчинності та надійне джерело поповнення бібліотечного фонду. Низько вклоняємося Вам за безкорисну щедрість. Віримо, що добро, яке Ви робите, повернеться сторицею. А факт надходження у бібліотеку книжковиих дарів — це показник престижу бібліотеки, її місця у суспільному житті. З повагою користувачі Войнихівської сільської бібліотеки.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...