Домой / Новини / ОГЛЯД ОДНІЄЇ КНИГИ

ОГЛЯД ОДНІЄЇ КНИГИ

До 100 річчя Української Національної Революції 1917-1921 рр.
Нещодавно в Вищебулатецькій сільській бібліотеці проведено огляд книги Тетяни Малярчук «Забуття».
Героїня роману, молода жінка, досліджує старі газети, щоб більше дізнатись про українського історика польського походження, який народився 17. 04. 1882 року в селі Затурці на Волині, Вячеслава Липинського.
Героїня роману і Вячеслав Липинський народилися в один день — 17 квітня. З різницею у сто років.
В книзі є відомості про Лубни і братів Шеметів: Миколу, Володимира, Сергія.
«…в Лубнах колишній університетський товариш Лепинського Микола Шемет почав видавати з братами першу українську газету. Липинський запропонував назву «Хлібороб»- Шемет погодився».
Вячеслав Липинський один із організаторів Української демократично — хліборобської партії (1917р), посол уряду гетьмана Скоропадського та УНР у Відні (1918-1919рр).
Авторка роману хоче зрозуміти, або хоча б наблизитися до розуміння таємниці «що таке час?» Може час — це обвисла скеля, а людське життя — кволе деревце, що намагається вчепитися в неї корінням? Одинокий скрип у байдужому безголоссі? Навіщо я взагалі є?

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...