Домой / Новини / Запрошуємо вступити до туристичного кластеру Полтавщини.

Запрошуємо вступити до туристичного кластеру Полтавщини.

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

З метою розвитку туризму і курортно-рекреаційної галузі, промоції та популяризації туристичного продукту Полтавської області 23.03.2018р. Департаментом культури і туризму облдержадміністрації спільно з представниками Сіверського інституту регіональних досліджень був проведений семінар-тренінг «Концепція розвитку туристичного потенціалу Полтавської області», на якому було схвалено рішення створити туристичний кластер Полтавщини – добровільне об’єднання закладів харчування та проживання, народних майстрів, туристичних фірм, музеїв, що тісно співпрацює з науковими установами та органами місцевої влади з метою підвищення конкурентоспроможності  власної продукції економічного зростання регіону. Мета кластеру  — навчання, реклама, інформація, координація, юридичні та економічні консультації, допомога в реєстрації підприємницької діяльності і ін., що сприяє успішній діяльності суб’єктів в туристичній галузі, участь в грандових проектах.

Основними завданнями кластеру є:

  • Популяризація туристичної галузі як важливої ланки економіки країни;
  • Сприяння розвитку сільської та міської інфраструктури;
  • Збереження культурного та історичного надбання нашого народу;
  • Залучення громадян до раціонального використання вільного часу, проведення змістовного дозвілля, ознайомлення з історико-культурною спадщиною, природним середовищем, організація оздоровлення населення.

Запрошуємо вступити до туристичного кластеру Полтавщини.

Довідки за тел.0532-60-62-23

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...