This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Запрошуємо вступити до туристичного кластеру Полтавщини.

Запрошуємо вступити до туристичного кластеру Полтавщини.

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

З метою розвитку туризму і курортно-рекреаційної галузі, промоції та популяризації туристичного продукту Полтавської області 23.03.2018р. Департаментом культури і туризму облдержадміністрації спільно з представниками Сіверського інституту регіональних досліджень був проведений семінар-тренінг «Концепція розвитку туристичного потенціалу Полтавської області», на якому було схвалено рішення створити туристичний кластер Полтавщини – добровільне об’єднання закладів харчування та проживання, народних майстрів, туристичних фірм, музеїв, що тісно співпрацює з науковими установами та органами місцевої влади з метою підвищення конкурентоспроможності  власної продукції економічного зростання регіону. Мета кластеру  — навчання, реклама, інформація, координація, юридичні та економічні консультації, допомога в реєстрації підприємницької діяльності і ін., що сприяє успішній діяльності суб’єктів в туристичній галузі, участь в грандових проектах.

Основними завданнями кластеру є:

  • Популяризація туристичної галузі як важливої ланки економіки країни;
  • Сприяння розвитку сільської та міської інфраструктури;
  • Збереження культурного та історичного надбання нашого народу;
  • Залучення громадян до раціонального використання вільного часу, проведення змістовного дозвілля, ознайомлення з історико-культурною спадщиною, природним середовищем, організація оздоровлення населення.

Запрошуємо вступити до туристичного кластеру Полтавщини.

Довідки за тел.0532-60-62-23

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...