This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Квітне барвами Великдень

Квітне барвами Великдень

Саме з весною приходить до нашої оселі найголовніше свято християн – Пасха, або Великдень. Це величне свято світлого Воскресіння Христа, який приніс себе в жертву за гріхи людей і спокутував їх своїми стражданнями. День Воскресіння Христового є символом вічного життя, перемоги над смертю та очищення від гріхів. Українці, що ступили на шлях свого відродження, бачать у світлому Христовому Воскресінні символ свого відродження, символ національного Воскресіння. У читальній залі районної бібліотеки для дітей імені О.В. Донченка працівники бібліотеки оформили куточок «Світле свято Великодня».
Маленькі читачі мали змогу ознайомитися з особливостями національних традицій, пов’язаних зі святкуванням Воскресіння Христового в Україні. На виставці представлені різноманітні сувеніри, малюнки, вітальні листівки, виготовлені школярами, композиції вишивок. Окрасою куточка є великодній кошик, наповнений різнобарв’ям писанок, адже Великодня писанка – символ Христового воскресіння, оберіг, важлива складова української культури, народних традицій. Орнаменти, які зображені на писанці – це символи, які приносять людині здоров’я, щастя, добробут, захищають від усього злого.
Писанкарське мистецтво тішить своєю красою. Дивує фантазією. Збагачує дух і душу.
Воскресіння Христа зробило земне життя людини осмисленим і цілеспрямованим, а наша віра дає сенс життю та збагачує його духовно.
Будьмо християнами – милосердними до всього живого; очищаймо нані душі і серця, щоб у них панувала тільки любов!

На Великдень сонце грає,
Сміх летить аж до небес.
Бог усіх благословляє,
Христос Воскрес!

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...