This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / «На Посуллі соловейко…»

«На Посуллі соловейко…»

«На Посуллі соловейко…» – таку промовисту назву має пісенник, який у 2017-ому році побачив світ у видавництві «Інтер Парк». Автором віршів є знаний на Лубенщині і далеко за її межами український поет Олександр Печора. Презентаційний концерт відбувся у районному будинку культури 1 квітня. Серед багаточисельних шанувальників пісенної творчості, які зібралися у залі, люди різного віку, професій, смаків. Та всіх об’єднало бажання зачерпнути натхнення з життєдайного джерела краси, мудрості й досконалості української пісні.
Твори, що прозвучали зі сцени у виконанні заслуженої артистки України Олени Білоконь, народних аматорських самодіяльних колективів «Українська Швейцарія», «Гілея», «Молодці»,чоловічого квартету, солістів Анатолія Куценка, Анатолія Супруна, Івана Васика, подружжя Олександра та Світлани Васильченко, різнобарвні – від високо-громадської тематики до проникливої лірики кохання, з акордами смутку і печалі до бадьорих жартівливих. Про Україну, над якою обов’язково зійде праведна зоря; про рідний народ, котрий прагне жити в злагоді та мирі; про родинне гніздо, де любисток і м’ята та негаснучих споминів рій; про закоханих молодят, в яких серце до серця тулиться… Пісні хвилювали серця, бентежили душу,викликали тремтливу сльозу співпереживань.
А це свідчить про те, що пісні не стануть одноденками, вони житимуть довго, служитимуть могутнім засобом виховання дорослих та юних лубенців, і не тільки, до народу, до України. На цьому наголосила у своєму виступі начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко.
Заключним акордом яскравого мистецького дійства стала пісня «Плекаймо разом неньку Україну» у виконанні заслуженої артистки України Олени Білоконь. Велично, зворушливо, життєдайно прозвучали рядки:

Плекаймо разом неньку Україну,
Нехай здійсняться мрії Кобзаря!
Є дух козацький, мова солов’їна,
Над світом зійде праведна зоря!

А Олександр Печора, зворушений і щасливий, натхненний і окрилений, щиро дякував своїй вихрастій долі і впевнено заявляв, що й надалі буде леліять крила любові, щоб

Не міліла козацька звитяга
й преславна слов’янська ріка.
Щоб квітла й міцніла Вкраїнська держава
і пісня лунала гінка!
Сьогодні, завтра і завжди на многії віки!

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...