Домой / Новини / Квест-екскурсія в бібліотеці

Квест-екскурсія в бібліотеці

27 березня до центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика на екскурсію завітали учні 5-Б класу Лубенської ЗОШ №1. Провідний бібліотекар Олена Самойленко розповіла дітям про історію книгозбірні, її структуру, головні завдання та форми роботи. Завершилася розповідь переглядом відеоролика «Як твориться книга». Сама екскурсія бібліотекою пройшла не традиційно – у формі квесту «У пошуках чарівних пелюсток», який підготувала бібліотекар Лариса Гончарук.  Впродовж всього маршруту з зупинками у відділах бібліотеки діти виконували різноманітні завдання – відгадували кросворди та намагалися правильно співставити фото та прізвища письменників, шукали в інтернеті інформацію про дитячих авторів. Результатом правильно виконаних завдань стало зібране з підказок прислів’я. Незважаючи на те, що квест мав привести до перемоги лише одну команду, традиційно перемогла дружба.  В подарунок від бібліотеки школярі отримали дитячу книгу.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...