This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Клепачівці – учасники програми «Фольк-music»

Клепачівці – учасники програми «Фольк-music»

Відбулись зйомки програми «Фольк-music» у студії Національної телекомпанії України у місті Київ. За попереднім відбором Лубенський район представив фольклорний колектив «Берегиня», Клепачівського  сільського клубу. І зробив це надзвичайно успішно,адже за рішенням незалежного журі пісня «Ой ти білая береза», яку виконали наші талановиті землячки, названа переможцем ефіру, а ще переспівана  для фондів Українського національного радіо, як унікальна і невідома. Щиро вітаємо колектив з перемогою, з гарним виконанням пісні, яка має міцне клепачівське підґрунтя, адже народжена в цьому селі і передається із покоління до покоління, саме тому й викликала великий інтерес фахівців і збагатила фонди радіо.

Висловлюємо вдячність: сільському голові Калайдинцівської сільської ради Василеві Гаві за сприяння в організації поїздки, зокрема, вирішення питання транспорту; приватному підприємцю Анатолію Михайленку за придбання сценічних костюмів; клепачівській майстрині вишивки Олені Нечипоренко за вишитий спеціально для творчої поїздки рушник; депутату Полтавської обласної ради Русланові Ляшку за коровай, який люб’язно  презентували гостям студії від щедрих лубенців. І, звичайно, ініціатору створення ансамблю «Берегині», його керівнику, творчій і небайдужій Галині Михайленко за вміння об’єднати, згуртувати навколо себе талановитих людей і разом творити пісенне диво – яскраве, самобутнє і заворожуюче.

Незабаром програма «Фольк-music» за участю наших співучих земляків з’явиться у розкладі передач Першого національного каналу. Обов’язково будемо знати про це  і зберемося біля екранів телевізорів, щоб порадіти виступу клепачівських самодіяльних артистів і переконатися вкотре, що талановитому роду ніколи не буде переводу.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...