Домой / Новини / Клепачівці – учасники програми «Фольк-music»

Клепачівці – учасники програми «Фольк-music»

Відбулись зйомки програми «Фольк-music» у студії Національної телекомпанії України у місті Київ. За попереднім відбором Лубенський район представив фольклорний колектив «Берегиня», Клепачівського  сільського клубу. І зробив це надзвичайно успішно,адже за рішенням незалежного журі пісня «Ой ти білая береза», яку виконали наші талановиті землячки, названа переможцем ефіру, а ще переспівана  для фондів Українського національного радіо, як унікальна і невідома. Щиро вітаємо колектив з перемогою, з гарним виконанням пісні, яка має міцне клепачівське підґрунтя, адже народжена в цьому селі і передається із покоління до покоління, саме тому й викликала великий інтерес фахівців і збагатила фонди радіо.

Висловлюємо вдячність: сільському голові Калайдинцівської сільської ради Василеві Гаві за сприяння в організації поїздки, зокрема, вирішення питання транспорту; приватному підприємцю Анатолію Михайленку за придбання сценічних костюмів; клепачівській майстрині вишивки Олені Нечипоренко за вишитий спеціально для творчої поїздки рушник; депутату Полтавської обласної ради Русланові Ляшку за коровай, який люб’язно  презентували гостям студії від щедрих лубенців. І, звичайно, ініціатору створення ансамблю «Берегині», його керівнику, творчій і небайдужій Галині Михайленко за вміння об’єднати, згуртувати навколо себе талановитих людей і разом творити пісенне диво – яскраве, самобутнє і заворожуюче.

Незабаром програма «Фольк-music» за участю наших співучих земляків з’явиться у розкладі передач Першого національного каналу. Обов’язково будемо знати про це  і зберемося біля екранів телевізорів, щоб порадіти виступу клепачівських самодіяльних артистів і переконатися вкотре, що талановитому роду ніколи не буде переводу.

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...