This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / «За Україну, за її волю…»

«За Україну, за її волю…»

В  День українського добровольця у  Мгарській сільській бібліотеці пройшла  презентація  книжкової виставки «Біди війни на карті України». Бібліотекар  Наталія Шабля  розповіла про нове свято нашої держави, яке відзначається щорічно 14 березня та було започатковане  з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань.

Наталя Григорівна презентувала читачам книги та періодичні видання з фондів бібліотеки присвячені подіям на Сході України.  Учасником заходу став голова районної спілки воїнів АТО Леонід Шабля, він розповів про жертовність та героїзм воїнів добровольчих батальйонів  та бійців української армії, які першими стали на захист держави. Він передав до бібліотеки  бойовий прапор Української добровольчої армії подарований  мгарянам  командиром роти Сергієм  Залудяком (друг «Козак»). Читачі  також мали змогу познайомитися з  новою книгою Леоніда Логвиненка «Місячна соната війни», героєм  якої став Леонід Шабля. Бібліотекар звернулася до присутніх із закликом завжди пам’ятати про людей, які добровільно прийняли рішення  стати на захист Вітчизни  та вклонитися  героїзму та мужності  справжніх чоловіків та відважних воїнів.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...