This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Домой / Новини / НЕЗЛАМНІ ВОЇНИ

НЕЗЛАМНІ ВОЇНИ

14 березня у приміщенні Засульської  сільської бібліотеки відбулася година патріотичного виховання з нагоди Дня українського добровольця. Захід мав на меті вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги до учасників добровольчих формувань. 14 березня – День українського добровольця. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. Свято українці відзначають вдруге. Воно присвячене тим, хто чотири роки тому не побоявся взяти в руки зброю і піти боронити рідну землю, та всім, хто сміливо йде в бій за цілісність та незалежність нашої України.

Чотири роки тому російський агресор розпочав війну проти українського народу. Російській владі здавалось, що вони врахували все: розвалену армію, знищену економіку, зневірений народ… Не врахували вони лише одного. Що десятки тисяч українських добровольців піднімуться і стануть на захист Української держави.

Добровольці  — це представники українського народу, які зі зброєю в руках пішли захищати незалежність і суверенітет України, наше з вами спокійне розмірене життя… Вони рушили на Схід України, долучившись до добровольчих батальйонів та лав Збройних сил після революції Гідності, вони першими відчули лють і підступність ворога, першими прийняли пекельний удар у зоні проведення АТО та ціною власного життя стримали ворожий наступ!

Судячи з історії, добровольчі батальйони ніколи не були дивиною, для українців, бо непереможною є сила українця до свободи, незгасимий вогонь духу перемоги!

Український добровольцю, вклоняємося тобі за непохитну віру в перемогу, за небайдужість до долі підростаючого покоління та майбутнього нашої держави, за самопожертву та мужність!

Завідувач Засульською                                                                          Мороз М.С.

сільською бібліотекою

x

Проверьте также

Бібліотекарі Лубенської ЦБС на фінішній прямій!

Вже майже всі сільські бібліотекарі успішно пройшли навчання  освітньої програми «Дія. Цифрова освіта» та отримали ...