Домой / Новини / День народження Тараса Шевченка

День народження Тараса Шевченка

9 березня, у день народження Генія і Пророка України Тараса Шевченка, у ошатному залі Березотіцького будинку культури відбувся святковий концерт. Варто зазначити, що цього дня зал зустрічав бажаючих красиво і приємно відпочити свіжістю фарб, запахом нових крісел, оновленим сценічним обладнанням. До ремонту закладу культури долучивя народний депутат України Костянтин Іщейкін. Саме за його сприяння із державного бюджету було виділено більше півтора мільйона гривень на виконання будівельних робіт. Із бюджету сільської ради освоєно майже 700тис.грн.

Є чому порадіти, але попереду – ремонт фасаду. І над вирішенням цього питання уже працюють Костянтин Іщейкін, районна державна адміністрація, сільський голова Надія Білокур. А отже, маючи добрий результат співпраці у 2017 році, до кінця року обов’язково буде поставлена крапка на сторінці виконання робіт по капітальному ремонту Березотіцького будинку культури.

Про необхідність збереження, розвитку закладів культури на селі, про їх роль у духовному здоров’ї нації говорили помічник народного депутата Костянтина Іщейкіна Дмитро Кубрак, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, сільський голова Надія Білокур, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко. Як справжні українці і патріоти вшанували пам’ять Великого Кобзаря. Урочисто прозвучав його безсмертний «Заповіт» у виконанні народного аматорського хорового колективу «Мрія». До пам’ятного знаку Тарасу Шевченку лягли квіти.

Музичні вітання прозвучали від учасників художньої самодіяльності Березотіцького будинку культури — жіночого вокального ансамблю «Ліра», вокально-інструментального ансамблю «Міраж», солістів Олексія Білокура, Марини і Юлії Карпенко, Мирослави і Єлизавети Романченко. Щиро вітали глядачі виступи аматорів сцени районного будинку культури Алли  Самозвон, Юрія Задорожного, учасників народного аматорського чоловічого вокального ансамблю «Молодці», троїстих музик. Раділи виступу вихованців дошкільного навчального закладу .

Свято вигравало усіма барвами веселки – бентежило душу, дарувало радість, вселяло віру.

А також спонукало до роздумів – задля чого варто жити, які цінності мають бути в пріоритеті, що найголовніше у цьому житті — творити добро і бути людиною.

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...