Домой / Новини / Невмируще слово Кобзаря.

Невмируще слово Кобзаря.

З нагоди річниці дня народження Тараса  Григоровича Шевченка Нижчебулатецька сільська бібліотека запросила своїх читачів на годину поезії «Тараса гнів творив, а не жура». Бібліотекар Світлана Ставицька запропонувала користувачам познайомитися з матеріалами книжкової виставки «Тарасові твори сяють як зорі» на якій були презентовані  твори Великого Кобзаря та книги про життєвий та творчий шлях славетного українця. Безсмертні поезії  Тараса Григоровича   «Думи мої, думи», « Тяжко важко в світі жити», «І мертвим, і живим …», «Заповіт» емоційно та щиро пролунали у виконанні  Ілони Гринько та Люсії Фань. Свої думки про актуальність творчості Шевченка  в наш час та важливість  його творчого спадку для українського народу   висловила  читачка Любов Залата.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...