This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / «Зірки та зіроньки».

«Зірки та зіроньки».

Вихідними днями у Києві відбувся Всеукраїнський фестиваль «Зірки та зіроньки». До участі в ньому долучилися творчі колективи з різних областей України, в тому числі і зразкові аматорські танцювальні колективи «Водограй» та «Аміра» районного будинку культури, де керівниками Лариса Фесенко та Тетяна Дацій. Наші талановиті юні земляки взяли участь у творчому змаганні серед хореографічних колективів України. Виступили з неабияким завзяттям, особливим піднесенням, продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, артистизму, сценічної культури, що стало результатом наполегливої систематичної праці на заняттях, успішних виступів на сценах закладів культури району і за його межами.

Підбиваючи підсумки творчого змагання, члени журі відзначили високий рівень підготовки хореографічних колективів Лубенського районного будинку культури і вручили Дипломи: старшій групі зразкового аматорського танцювального колективу «Водограй» — І ступеня; молодшій ІІІ-ого, колективу «Аміра» — ІІ-ого та ІІІ ступеня.

Щасливі, схвильовані, зворушені повернулися наші юні артисти додому. Втома давала про себе знати. Але в очах життєдайно струменіло бажання вже завтра зустрітися знову, працювати на репетиціях до «сьомого поту», готувати нові постановки танців, шліфувати складні елементи, трюки, аби і на наступних творчих змаганнях обов’язково ставати переможцями і радіти черговому мистецькому успіху.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...