Домой / Новини / «Зірки та зіроньки».

«Зірки та зіроньки».

Вихідними днями у Києві відбувся Всеукраїнський фестиваль «Зірки та зіроньки». До участі в ньому долучилися творчі колективи з різних областей України, в тому числі і зразкові аматорські танцювальні колективи «Водограй» та «Аміра» районного будинку культури, де керівниками Лариса Фесенко та Тетяна Дацій. Наші талановиті юні земляки взяли участь у творчому змаганні серед хореографічних колективів України. Виступили з неабияким завзяттям, особливим піднесенням, продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, артистизму, сценічної культури, що стало результатом наполегливої систематичної праці на заняттях, успішних виступів на сценах закладів культури району і за його межами.

Підбиваючи підсумки творчого змагання, члени журі відзначили високий рівень підготовки хореографічних колективів Лубенського районного будинку культури і вручили Дипломи: старшій групі зразкового аматорського танцювального колективу «Водограй» — І ступеня; молодшій ІІІ-ого, колективу «Аміра» — ІІ-ого та ІІІ ступеня.

Щасливі, схвильовані, зворушені повернулися наші юні артисти додому. Втома давала про себе знати. Але в очах життєдайно струменіло бажання вже завтра зустрітися знову, працювати на репетиціях до «сьомого поту», готувати нові постановки танців, шліфувати складні елементи, трюки, аби і на наступних творчих змаганнях обов’язково ставати переможцями і радіти черговому мистецькому успіху.

x

Проверьте также

«Збройні Сили України – сила, гордість, міць країни».

6 грудня – День Збройних Сил України, свято, яке об’єднує всіх військовослужбовців, які є в ...