Домой / Новини / Невичерпне джерело

Невичерпне джерело

Для будь-якого народу найбільша і найцінніша коштовність є його мова. Рідне слово наймиліше, найближче до серця і для кожного українця. Однак, необхідно не лише цінувати, важливо також і вивчати мову впродовж усього життя. Перевірити свою освіченість та  віддати шану рідному слову змогли відвідувачі абонементу центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика. Для них був проведений український ГраВіКон «В Україні проживаєш, а чи мову її знаєш».

На учасників заходу чекало багато цікавих та пізнавальних завдань. Шанувальники рідної мови відповідали на запитання вікторини «Хто ясно думає, той ясно говорить»,  виконували завдання гри «Постав наголос», брали участь у конкурсі «Скажи правильно  українською». Сподобалось користувачам  книгозбірні  і розшифровувути ребуси, добирати синоніми, знаходити приховані слова.

Не залишилась поза увагою і  добірка книжок «У рідних слів велика сила», презентована працівниками бібліотеки. Представлені видання стануть у пригоді всім, хто хоче правильно говорити українською, допоможуть уникнути  помилок.

x

Проверьте также

«Збройні Сили України – сила, гордість, міць країни».

6 грудня – День Збройних Сил України, свято, яке об’єднує всіх військовослужбовців, які є в ...