Домой / Новини / Свято Масляної і у Тарандинцях

Свято Масляної і у Тарандинцях

Свято Масляної і у Тарандинцях святкували. Та ще й як – весело, цікаво! З піснями і танцями, жартами і розвагами, змаганнями і пригощаннями. Спочатку всі гості зібралися у затишному залі будинку культури, щоб переглянути концертно-розважальну програму за участю талановитих дітей і дорослих. Аплодували артистам із драматичного колективу «Добірне товариство», танцюристам із ансамблів «Лілея» та «Ексклюзив»; солістам Маргариті Шафорост, Оксані Бойко, Сніжані Писаненко, Тамарі Гаврик, Світлані Кропивці, маленьким Аріні Гаврик та Вікторії Павленко.
А у фойє вабили око вироби майстрів декоративно-прикладного мистецтва Олександри Цебро, Катерини Кайдаш, Людмили Сидоренко, Олександра Горбенка та Надії Бабінець.
Для найдопитливіших і непосидючих влаштували майстер-класи.
На ошатній території біля будинку культури для охочих були організовані змагання. Хтось демонстрував свої фізичні сили і намагався перемогти, хтось емоційно вболівав і підтримував, а хтось просто насолоджувався зустріччю з односельчанами, пригощаючись смачними млинцями, пухкими варениками, запашним чаєм.
Раділи весні, гарному святу, спілкуванню із жителями благодатного Симоненкового краю голова Лубенської райдержадміністрації Тетяна Качаненко, депутат Полтавської обласної ради Лариса Сухопар, депутат Лубенської районної ради Тетяна Гребінник.

І нехай там останні морози
Заступають дорогу весні
У Тарандицях квітнуть мімози
І лунають щирі пісні

з надією на гарний урожай, на наповнені збіжжям засіки і на гостинність з традиційною білою скатертиною і запашним сільським короваєм.

 

x

Проверьте также

Плекаємо патріотів України

Сміливі будьте, козачата! Даруйте Україні вірність! У старших вчіться захищати Домівку рідну й людську гідність! ...