This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / «Хай любов живе між нами»

«Хай любов живе між нами»

Напередодні Дня святого Валентина в Лубенській центральній районній бібліотеці імені Володимира Малика для учнів 7-го та 10-го класів Лубенської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат була проведена розважально-ігрова програма «Love is…». Розпочалося свято з перегляду романтичного відеоролику «Привітання з днем закоханих», після якого учасники поділилися своїми поглядами та роздумами щодо відносин з близькими людьми.   Ведучі заходу  — студент Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.Котляревського та бібліотекар Лариса Гончарук – підготували для школярів надзвичайно цікаву та розважальну програму. Серед учасників було сформовано 6 пар, які змагалися в конкурсах: «Знайомство», «Обери свою половинку», «Лагідні слова», «Подарунки» та «Поцілунки», за підсумками яких було обрано «Валентина» та «Валентину».

На закінчення програми присутні мали змогу ознайомитися з виставкою-інсталяцією «Під знаком Купідона», що діє в читальній залі бібліотеки.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...