This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Вернісаж січневих виставок у сільській бібліотеці

Вернісаж січневих виставок у сільській бібліотеці

Книжкова виставка – це своєрідна візитна картка кожної бібліотеки, за якою оцінюємо і якість фонду, і стиль її роботи. Сьогодні це обов’язкова форма популяризації літератури в бібліотеці. А ще кожна виставка – це завжди творчість. Тож молодий бібліотекар Тернівської сільської бібліотеки-філії Галина Кравчук в січні місяці влаштувала  для своїх користувачів «марафон» таких виставок: «Зимова казка, приходь до нас будь-ласка». На ній представлені казки, історії та вірші про зиму за допомогою яких діти дізнаються як змінюється природа взимку, як святкують новорічно-різдвяні свята в Україні та в інших країнах світу, хто такі Дід Мороз Снігуронька та Санта Клаус, чому саме ялинка є символом Нового Року та багато іншого.
До уваги читачів та поціновувачів діяльності Миколи Леонтовича представлена виставка книг та інформації з Інтернету,  присвячена 140-й річниці від дня народження геніального ювеліра української пісні, композитора, хор. диригента, педагога, збирача музичного фольклору, автора широко відомих обробок українських народних пісень для хору «Щедрик», «Дударик», «Козака несуть» «Ой з-за гори кам’яної». Його обробка «Щедрика» відома у всьому світі як різдвяна колядка «Carol of the Bells».
Виставка «Тернистий шлях поета» (до 80-річчя від дня народження Василя Стуса) знайомить з творами автора, спогадами про нього та його творчістю.
А виставка-ім’я  відомого земляка допоможе читачам ознайомитися з життєвим і творчим шляхом В. Симоненка.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...