This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / «У світі творчості»

«У світі творчості»

У грудні  2017 р. у Тернівській сільській бібліотеці-філії  розпочали свою роботу гуртки для дітей дошкільного віку «Маленька чарівна бджілка» та для дітей молодшого шкільного віку «Чарівна бджілка». У січні цього року вже проведено 6 майстер-класів. На заняттях діти знайомилися з технікою ізо-нитки, виготовляли новорічні та різдвяні прикраси з картону, пластиліну та коктейльних трубочок. Із задоволенням діти робили песиків із повітряних кульок та паперу, а також паперових зайчиків та пластилінових павучків.

Члени гуртка не лише займаються виготовленням виробів, а й слухають цікаві історії та розповіді бібліотекаря Галини Кравчук про звичаї і традиції нашого народу, знайомляться з книгою, розвивають свою фантазію, вчаться творчо мислити, розширюють свої знання, розвивають дрібну моторику пальчиків.

Дітки з нетерпінням чекають нових зустрічей…
Тож 10.02.2018 відбудеться майстер-клас до Дня Святого Валентина.

Запрошуємо всіх бажаючих!

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...