This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Поетична зустріч з Володимиром Тимчуком

Поетична зустріч з Володимиром Тимчуком

7 лютого в читальній залі Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика зібралися школярі Калайдинцівської та Березотіцької ЗОШ, та Вовчицького ліцею на поетичну зустріч з молодими письменником Володимиром Тимчуком.
Офіцер Збройних Сил України, підполковник, кандидат технічних наук, співавтор понад 100 наукових та навчальних праць, викладач та науковий співробітник Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного – і це далеко не повний список справ, які характеризують особистість Володимира Тимчука. Але для присутніх на зустрічі він відкрився як обдарований талантом письменник. Своїми творам зі збірки «Вогнити! Вижити! Перемогти!» автор доторкнувся до серця кожного юного гостя та радо відповів на всі запитання, які звучали в залі.
Зустріч сільських школярів з письменником пройшла в теплій, щирій атмосфері. Сподіваємося, патріотичний урок, який надав офіцер, поет, перекладач Володимир Тимчук залишиться надовго в пам’яті присутніх!
Закінчилася зустріч традиційними фото на згадку та взаємними побажаннями добра, злагоди, миру

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...