Домой / Новини / Пишаємося своєю юною землячкою

Пишаємося своєю юною землячкою

Пишаємося своєю юною землячкою Настею Білик із села Духове!

На конкурсі дитячої творчості Полтавської області «Яскраві діти України» у рамках Міжнародного фестивалю SANREMOJUNIOR, який відбувся 27 січня у Полтавському міському будинку культури, Настя Білик прекрасно виконала пісню Анатолія Пашкевича на вірші М.Негоди «Степом» у супроводі оркестру. До складу журі ввійшли: голова журі, автор ідеї та засновник конкурсу «Яскраві діти України», народний депутат України Ярослав Москаленко; співак, поет, композитор, заслужений діяч мистецтв України, народний артист України Тарас Петриненко; український поет, драматург, композитор, народний артист України Юрій Рибчинський; Герой України, народна артистка України, лауреат Шевченківської премії, українська співачка Ніна Матвієнко; музичний продюсер національного відбору на Євробачення 2018 рік, вокально-національних проектів «Голос країни» на каналі 1+1, композитор Руслан Квінта; українська співачка, фіналістка шоу «Голос країни» 7-го сезону Віра Кекелія. При підбитті підсумків, друге місце у ІІІ віковій групі присуджено нашій чарівній духівчанці.

Розділяємо радість успіху! Дякуємо Валентині Бабенко – педагогу по вокалу Лубенської дитячої музичної школи, мамі Ярині, яка пережила разом з донькою ці хвилюючі і незабутні хвилини. Також велика подяка сільському голові Духівської сільської ради Валентині Даладі за сприяння в організації поїздки до Полтави.

А Насті бажаємо так тримати!

Примножувати успіхи, наполегливо працювати і вірити у свої сили та здібності. І тоді заповітна мрія стати співачкою обов’язково здійсниться!!!

 

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...