This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Крути – наша гордість і слава

Крути – наша гордість і слава

Крути – наша гордість і слава
Там соколи юні у вічність пішли
На клич молодої держави
Піднялися вірні сини
Грудьми у нерівному бої
Спинили червону орду
З честю впали герої
За Україну свою

У багатовіковій історії українського народу є сторінка, яку неможливо не згадати. То була перша сходинка до творення самостійної, незалежної держави 29 січня 1918 року. Саме в цей день кілька сотень українських студентів намагалися зупинити чотирьохтисячне військо більшовицької армії. Юнаки вийшли, щоб захистити самостійність і незалежність. Але всі були розстріляні.
Саме з нагоди цієї пам’ятної дати – 100 річчя розстрілу Героїв Крут та їх вшанування у Духівській сільській бібліотеці проведено історичну годину «Квіти у полі, там де Крути…» для учнів школи.
Бібліотекар Вікторія Яценко розповіла присутнім про подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю за волю України і навічно залишилися в історії як символ національної честі, патріотизму і як символ нескореного духу нації. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто віддав життя за волю держави.

 

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...