This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Сільські бібліотекарі навчаються

Сільські бібліотекарі навчаються

Бібліотека – це «живий» багатогранний організм, який володіє безліччю можливостей змінюється разом з суспільством в цілому та з кожним читачем зокрема. Щоб дихати – людині потрібен кисень, щоб функціонувати бібліотеці, як повітря, потрібні читачі. В останні роки розширилась комп’ютерна мережа і сільських працівників району. Бібліотекарі поступово оволоділи комп’ютерами, в Інтернеті створюють сторінки бібліотеки, блоги. Все це в комплексі сприяє позитивному уявленню про бібліотеку. Взагалі комп’ютеризація бібліотеки є тим ключем, що відкриває багато дверей – до покращення матеріально – технічної бази та до оптимізації інформаційно-бібліографічної та видавничої роботи.

Тож 23 та 24 січня працівники відділу Інформаційного сервісу центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика провели міні-тренінг по створенню та правильному веденню бібліотечного блогу. Учасниками тренінгу стали працівники 13 сільських бібліотек.

Основними завданнями тренінгу було: визначити основні функції та принципи блогування, яких варто дотримуватися перед створенням професійного блогу; як правильно наповнювати блог і яким саме контентом. І що саме головне – ми створювали блоги та робили в них перші дописи.

Надіємось, що тренінг не пройшов даремно і всі блоги сільських бібліотек, які було створено під час заняття все-таки не кануть у небуття, а будуть успішно діяти.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...