This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / «Народе мій, до тебе я ще верну…»

«Народе мій, до тебе я ще верну…»

12 січня до Березотіцької сільської бібліотеки завітали учні 6 класу разом з вчителем української літератури Ніною Юхимівною Передерій на літературну годину «Народе мій, до тебе я ще верну…», присвячену 80-ій річниці від дня народження українського поета Василя Стуса. Завідувач книгозбірнею Наталія Білик розповіла про діяльність Української гельсінської групи, яка була першою легальною правозахисною організацією в Українській РСР та відіграла одну з ключових ролей у національно-визвольній боротьбі українського народу, розпочала ненасильницький, легальний і правовий шлях у здобутті Україною незалежності, становленні демократії, поваги до прав людини. До цієї групи належав і Василь Стус — український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, якого називали Шевченком XX сторіччя.
Бібліотекар Лариса Павлунік підготувала відеоматеріали «Із забуття — в безсмертя!», «Василь Стус. Синові», який учні переглянули з великим задоволенням. Також юним користувачам пощастило почути живий голос поета у запису. Пролунали вірші «Осліпле листя відчувало яр…», «На Колимі запахло чебрецем….». Насамкінець присутні ознайомилися з літературою, яка розповідає про нелегкий життєвий та літературний шлях Василя Стуса.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...