Домой / Новини / Різдвяні зустрічі у бібліотеці.

Різдвяні зустрічі у бібліотеці.

На «Різдвяні зустрічі» до читальної зали Лубенської центральної районної книгозбірні завітали давні друзі та партнери бібліотеки. У  теплій, дружній атмосфері присутні говорили про свято Різдва Христового, яке є одним з найважливіших свят у році та має багатовікові традиції. Своїми спогадами про відзначення різдвяних свят у різних регіонах України та особливості різдвяних частувань розповіли гості Тамара Литвинова, Олександр Кравченко, Валентина Панченко. Член національної спілки письменників України Раїса Плотникова привітала товариство з Новорічними та Різдвяними святами і подарувала вірш Ліни Костенко.

Читачка Антоніна Гузик та бібліотекар Ніна Бородавка розповіли про символи новорічних свят —  коляду та ялинку. На свято до бібліотеки  завітав Різдвяний вертеп театральної студії «РІ». Юні артисти Руслана Чичикало, Катя Щурова, Саша Антонюк, Наталя Питель, Надя Симоненко та Петро Луцук продемонстрували неабиякі акторські здібності. А ще в цей день  у читальній залі лунали вірші, гуморески, пісні та колядки, які створили чудовий настрій напередодні відзначення свята добра, миру та милосердя.

Партнерами заходу стали громадські організації «РRєDKІ» (голова Валентина Ляшенко) та «Твій світ» (голова Олександр Чепур).

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...