This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / «Активні громадяни: медіа для молодіжних центрів»

«Активні громадяни: медіа для молодіжних центрів»

«Активні громадяни: медіа для молодіжних центрів»: триденний тренінг у Києві 18-20 грудня у Києві відбувся тренінг British Council Ukraine «Активнігромадяни: медіа для молодіжних центрів». На правах партнера Полтавської обласної молодіжної організації «Твій світ» Лубенська центральна районна бібліотека імені Володимира Малика в особі завідувача відділом обслуговування Олени Самойленко також мала змогу долучитися до тренінгу. Новий проект Британської Ради об’єднав понад 80 представників молодіжних центрів та громадських організацій з усієї України.

Протягом трьох днів учасники заходу здобували нові знання та вдосконалювали навички у сфері медіа-комунікацій. Тренери поділилися з учасниками досвідом журналістської роботи, корисними порадами щодо написання новин та проведення інтерв’ю. Також молоді активісти напрацьовували ідеї для сталого розвитку молодіжних центрів та ознайомилися з історіями успіху локальних медіа з різних областей України.

 

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...