Домой / Новини / Бібліочаювання

Бібліочаювання

Щороку 15 грудня в усьому світі  відзначається Міжнародний день чаю. Поза сумнівом, такий смачний та корисний  напій  заслуговує на своє свято. Не залишились осторонь цієї традиції і на  абонементі центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика. Саме найдавніший напій, який завоював мільйони сердець по всій земній кулі, став головним героєм книгозбірні в цей день. Працівники бібліотеки розповідали відвідувачам про  сорти чаю, їх цілющі властивості та традиції заварювання  в різних народів. Лунали легенди та перакази, пов’язані з цим унікальним напоєм. Звичайно, не обійшлося і без частування, адже погодьтеся, холодного зимового дня немає нічого кращого, ніж зігрітися чашкою  запашного  гарячого чаю. Кожен відвідувач мав змогу насолодитися приємним смаком та відчути неповторний аромат цього дивовижного напою.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...