Домой / Звіти / Звітували зразкові аматорські колективи «Водограй» та «Аміра».

Звітували зразкові аматорські колективи «Водограй» та «Аміра».

Яскраве сценічне дійство вирувало у залі районного будинку культури 17 грудня. Про роботу за рік звітували зразкові аматорські колективи «Водограй» та «Аміра». Порадіти успіхам юних артистів, новим постановкам танців, розмаїттю костюмів прийшли  численні прихильники хореографічного жанру мистецтва. Звісно, серед них найдорожчі люди учасників «Водогораю» та «Аміри» – батьки, дідусі, бабусі, рідні, друзі. А тому неймовірно доброзичлива і щира атмосфера панувала у залі. Глядачі жваво підтримували кожний виступ на сцені, нагороджували артистів гучними аплодисментами, щиро раділи майстерності, а інколи – просто віртуозному виконанню складних трюків.

Українські «Від Києва до Лубен», «Їхали козаки», «Санжарська полька», «Гопак» змінювалися композиціями у виконанні «Аміри» — «Вітер сходу», «Посмішка кішки», «Володарки піску» та ін. Запам’яталися «Шатриця», «Мелодія весни», «Лубенська полька». Вперше були представлені у виконанні «Водограю» «Підківочки», «Калина», «Паняночка».

Кожний концертний номер – то окрема сторінка життя колективів, сповнена плідної праці на репетиціях, підготовки до участі у конкурсах, фестивалях, концертах.

У фіналі заходу на сцену вийшли всі учасники творчого звіту. А це більше 130 юних, красивих і надзвичайно талановитих дітей,  які виховуються у гармонії з красою, на кращих традиціях нашого української культури.

Вітаючи учасників святкового концерту, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, начальник відділу культури і туризму  Людмила Пазенко щиро дякували дітям за подаровану радість гарного і приємного відпочинку, Ларисі Фесенко та Тетяні Дацій – керівникам колективів – за сумлінну працю, та професіоналізм, а батькам – за активну участь у житті «Водограю» та «Аміри», за допомогу у зміцненні їх матеріально-технічної бази.

Величний Миколай, який завітав на свято, благословив усіх на добрі справи, на гарні вчинки, на життя красиве і багате під мирним небом України.

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...