Домой / Новини / Нарада-семінар для бібліотечних працівників району

Нарада-семінар для бібліотечних працівників району

8 грудня на базі центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика в читальній залі для бібліотечних працівників району відбулася нарада-семінар «Сільська бібліотека і її користувач в сучасному соціокультурному просторі громади. Нові підходи». Розпочався семінар з повідомлення директора Лубенської ЦБС Валентини Сьомак про участь у семінарі — нараді директорів районних і міських ЦБС, районних бібліотек, завідуючих міськими бібліотеками для дорослих міст Лубни та Миргород, працівників головних бібліотек об’єднаних територіальних громад «Вектори розвитку загальнодоступної бібліотеки на сучасному етапі»,

що відбувся у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського. Зокрема, вона інформувала присутніх про виступ радника з регіонального розвитку Полтавського відокремленого підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування Штефана В. Г. з доповіддю «Адміністративна реформа: стан та перспективи трансформацій регіонального рівня» та наголосила на актуальних аспектах планування роботи бібліотек Лубенщини на 2018 рік та підготовку до звітності за 2017 рік.

Методично-практичні рекомендації з основних вимог до звітності та знаменні і пам’ятні дати, які слід включити у плани роботи бібліотек на 2018 надала методист 1 категорії відділу організаційно-методичної роботи Лідія Іваненко.

Провідний бібліограф ЦРБ Наталія Замараєва надала бібліотечним працівникам сільських бібліотек методичні рекомендації з впровадження УДК в бібліотеках та повідомила про графік проведення практичних занять з впровадження УДК.

Завідувач організаційно-методичним відділом Тетяна Сафронова перед учасниками семінару виступила з доповіддю «Ефективна комунікація – запорука успіху діяльності сільських бібліотек. Побудова комунікаційної стратегії» та в рамках програми ХIV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA презентувала документальну стрічку «Історія зимового саду».

Колегам були презентовані буклети «Лубни Володимира Малика», видані за проектом «Літературно — краєзнавчі маршрути «Земляки»

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...