This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Нарада-семінар для бібліотечних працівників району

Нарада-семінар для бібліотечних працівників району

8 грудня на базі центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика в читальній залі для бібліотечних працівників району відбулася нарада-семінар «Сільська бібліотека і її користувач в сучасному соціокультурному просторі громади. Нові підходи». Розпочався семінар з повідомлення директора Лубенської ЦБС Валентини Сьомак про участь у семінарі — нараді директорів районних і міських ЦБС, районних бібліотек, завідуючих міськими бібліотеками для дорослих міст Лубни та Миргород, працівників головних бібліотек об’єднаних територіальних громад «Вектори розвитку загальнодоступної бібліотеки на сучасному етапі»,

що відбувся у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського. Зокрема, вона інформувала присутніх про виступ радника з регіонального розвитку Полтавського відокремленого підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування Штефана В. Г. з доповіддю «Адміністративна реформа: стан та перспективи трансформацій регіонального рівня» та наголосила на актуальних аспектах планування роботи бібліотек Лубенщини на 2018 рік та підготовку до звітності за 2017 рік.

Методично-практичні рекомендації з основних вимог до звітності та знаменні і пам’ятні дати, які слід включити у плани роботи бібліотек на 2018 надала методист 1 категорії відділу організаційно-методичної роботи Лідія Іваненко.

Провідний бібліограф ЦРБ Наталія Замараєва надала бібліотечним працівникам сільських бібліотек методичні рекомендації з впровадження УДК в бібліотеках та повідомила про графік проведення практичних занять з впровадження УДК.

Завідувач організаційно-методичним відділом Тетяна Сафронова перед учасниками семінару виступила з доповіддю «Ефективна комунікація – запорука успіху діяльності сільських бібліотек. Побудова комунікаційної стратегії» та в рамках програми ХIV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA презентувала документальну стрічку «Історія зимового саду».

Колегам були презентовані буклети «Лубни Володимира Малика», видані за проектом «Літературно — краєзнавчі маршрути «Земляки»

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...