This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Кінопокази

Кінопокази

Кінопокази XIV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA пройшли на Лубенщині. Четвертий рік поспіль центральна районна бібліотека презентує жителям Лубенщини кращі стрічки з програми Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Фестиваль Docudays UA започатковано в Україні у 2003 році. Мета фестивалю — засобами кіномистецтва привернути увагу до важливих проблем сучасності та сприяти розвитку відкритого діалогу про права людини, утвердженню ставлення до людської гідності як до найвищої цінності.


Головна тема цьогорічного фестивалю має назву «Чотири градуси» та присвячена проблемі зміни клімату й захисту довкілля. Фестиваль пропонує відвідувачам подивитися на питання захисту довкілля з різних точок зору – не лише через кіно, а й через правопросвітницькі та правозахисні заходи, дискусії, екоакції.
Стрічки фестивалю презентували працівники центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика Тетяна Сафронова та Олена Самойленко.
Вперше глядачами та активними учасниками обговорень фільмів стали учні Засульської гімназії та Войнихівського ПТУ- №53. Також перегляди були організовані у Лубенському фінансово-економічному коледжі та у районній бібліотеці. Лубенці мали змогу переглянути стрічки «Історія зимового саду», «До скорого», «Альфредо», «Домашні ігри», «Між іншим» та «Боротьба Джамали».

 

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...