This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Хай голоду не буде ніколи

Хай голоду не буде ніколи

Кожного року, в четверту суботу листопада, Україна згадує страшні, вимучені голодом роки. Урок-реквієм «Хай голоду не буде ніколи», який відбувся 27листопада в Литвяківській сільській бібліотеці для учнів 1-5 класів був з нагоди Всеукраїнського Дня пам’яті жертв голодомору.  Сумно було всім від слів бібліотекаря, яка розповідала про страшні роки голодомору. Людмила Сабадаш привела спогади жителів села , які на той час переживали голод. Всі разом переглянули відеоролик про велику трагедію українського народу. Діти дізналися про деякі поняття, яких раніше не чули: геноцид, репресії та почули про символи Голодомору: свічку та квітку — незабудку та розфарбували її у блакитний і жовтий колір.

  До цього дня в бібліотеці була організована книжкова виставка-пам’ять «Голодомор – печаль і скорбота України».

  Бібліотекар спілкувалася з учнями, які ділилися своїми враженнями про почуте та висловлювали дуже вразили життєві приклади страждань людей та способи виживання під час голоду.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...