This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи

Година історичної дати «Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі» приурочена до Дня Гідності та Свободи, пройшла в Левкромоданівській сільській бібліотеці. Бібліотекар Світлана Чупайда розповіла про Євромайдан, який  розпочався 21 листопада 2013 року, коли небайдужі до долі України громадяни вийшли на Майдан Незалежності у Києві на знак протесту проти відмови  підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Пізніше протести народу проти режиму Віктора Януковича отримали назву «Революція Гідності».

Про події осені 2013 року та зими 2014 року розповідають і матеріали книжкової виставки «Україна – територія гідності і свободи». Присутні пригадали хроніку Євромайдану та познайомились зі спогадами людей, які провели на ньому три місяці, були свідками побиття та розстрілу активістів, які боролись та змінили Україну. Читачка Світлана Гриценко продекламувала вірш Валентини Нестеренко з книги «Сльози України».

На закінчення заходу бібліотекар закликала односельців зробити все  залежне, щоб події Євромайдану не забулись, а подвиг героїв Небесної сотні не був марним.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...