Домой / Новини / Заключний акорд кампанії творчих звітів

Заключний акорд кампанії творчих звітів

Величним заключним акордом кампанії творчих звітів закладів культури району став святковий концерт аматорських колективів районного будинку культури, що зібрав у глядацькому залі багаточисельну аудиторію палких шанувальників творчості талановитих земляків. На початку заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять Олександра Тюменцева, звістка про загибель якого в зоні АТО днями сколихнула рідний посульський край, Героїв Небесної Сотні, Майдану та усіх мужніх захисників України, хто віддав життя за славу і волю рідної держави.

У творчому звіті взяли участь 18 формувань, які працюють у районному будинку культури. 12 з них удостоєні звання «народний(зразковий аматорський)».

Різнобарв’я української пісенної творчості продемонстрували хоровий колектив «Оберіг» та його жіночий склад (керівник Віктор Щербатюк), чоловічий ансамбль (керівник Віктор Гриша), жіночі «Любисток» та «Коліжанка», дитячі вокальні «Артсдудія» та «Домісолька»   (керівники Ірина Ліхачова та Олена Тесленко), гурт «Українська Швейцарія» (керівник Юрій Задорожний).

У захоплюючий світ хореографічного мистецтва запросили зразкові колективи «Перлина», «Водограй», «Аміра» (керівники Оксана Погрібна, Лариса Фесенко, Тетяна Дацій). Порадували учасники колективів бального танцю «Тандем» та «Ренесанс» (керівники Анна Доброва та Дмитро Лоховицький).

Яскравий калейдоскоп майстерності в цирковому жанрі продемонстрували учасники зразкової студії «Маска» (керівник Наталія Нестерук).

Зал шаленів оваціями по закінченню виступу троїстих музик (керівник Микола Ужакін); солістів Алли Самозвон, Катерини Кондратенко, Юрія Задорожного, Світлани Руденко, Анатолія Куценка. Гарний настрій подарували учасники драматичних колективів «Жарти» та «Вертеп» (керівники Світлана Степанова та Олена Пеніна), лялькової студії «Гостинець» (керівник Тетяна Селюк).

Емоційно, натхненно провели захід ведучі Інна Оверченко та Артем Бондаренко.

Підбиваючи підсумки творчого звіту, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко відзначила високий рівень організації заходу. «Районний будинок культури є одним з головних осередків духовності Лубенщини. У ньому вирує активне творче життя. Про рівень виконавської майстерності самодіяльних артистів свідчать численні перемоги на обласних, Всеукраїнських, Міжнародних творчих змаганнях. Доказом цього є виставка кубків, дипломів, грамот, призів, влаштованій у фойє будинку культури». Очільниця галузі культури району подякувала керівникам гуртків за професіоналізм і самовіддачу, аматорам сцени за любов до прекрасного, а вдячним глядачам — за підтримку і схвальну оцінку сценічного дійства.

Нехай і надалі щедро квітує талантами рідна лубенська земля, множаться творчі здобутки аматорів сцени та рясно сіється добро і змінюється життя на краще!

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...