Домой / Новини / Захід у міській картинній галереї

Захід у міській картинній галереї

 Захід у міській картинній галереї зібрав чимало людей різного віку, які цінують нашу мову, традиції, звичаї, обряди. Відрадно, що серед присутніх діти, молодь, які не байдужі до народної пісні, щирого українського слова, а тому так активно реагували на музичні виступи аматорів сцени Калайдинцівського будинку культури.  Організаторами заходу Є.Бубело та Р.Володін назвали його «Подорож у минуле». Основна мета – долучитися до пісенної народної творчості сивої давнини.Музичний екскурс у минуле підготував колектив «Молодички» із с.Калайдинці. Самодіяльні артисти виконали старовинні українські народні пісні, представили обрядові твори. І зробили це професійно, продемонструвавши високий рівень вокальної майстерності.

Гучні аплодисменти, намагання своїм голосом долучитися до співу калайдинцівських артистів підтверджувало те, що в залі зібралися справжні поціновувачі прекрасного, люди активні, духовно багаті.

Пісня об’єднала серця людей, нагадала всім, що ми діти, онуки і правнуки безмежно талановитого українського народу, який і в третьому тисячолітті плекає пісню як найдорожчий скарб, зберігає її для майбутніх поколінь.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...