This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Захід у міській картинній галереї

Захід у міській картинній галереї

 Захід у міській картинній галереї зібрав чимало людей різного віку, які цінують нашу мову, традиції, звичаї, обряди. Відрадно, що серед присутніх діти, молодь, які не байдужі до народної пісні, щирого українського слова, а тому так активно реагували на музичні виступи аматорів сцени Калайдинцівського будинку культури.  Організаторами заходу Є.Бубело та Р.Володін назвали його «Подорож у минуле». Основна мета – долучитися до пісенної народної творчості сивої давнини.Музичний екскурс у минуле підготував колектив «Молодички» із с.Калайдинці. Самодіяльні артисти виконали старовинні українські народні пісні, представили обрядові твори. І зробили це професійно, продемонструвавши високий рівень вокальної майстерності.

Гучні аплодисменти, намагання своїм голосом долучитися до співу калайдинцівських артистів підтверджувало те, що в залі зібралися справжні поціновувачі прекрасного, люди активні, духовно багаті.

Пісня об’єднала серця людей, нагадала всім, що ми діти, онуки і правнуки безмежно талановитого українського народу, який і в третьому тисячолітті плекає пісню як найдорожчий скарб, зберігає її для майбутніх поколінь.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...