Домой / Новини / Яскравий зорепад музичних вітань.

Яскравий зорепад музичних вітань.

Незважаючи на те, що недільний день не порадував гарною осінньою погодою, проте це не стало причиною для того, аби жителі села Остапівка не прийшли до будинку культури. Саме тут цього дня відбувся творчий звіт аматорів сцени і була гарна нагода привітати хліборобів з Днем працівників сільського господарства та подарувати їм яскравий зорепад музичних вітань.До святкового концерту долучилися юні артисти Богодарівського клубу, виконавши жартівливі танцювальні композиції. Порадували учасники жіночого вокального ансамблю «Горобинонька», солісти Анна Тарасенко, Тетяна Богинич, Наталія Попович та інші. Прозвучали поетичні та гумористичні твори.

Глядачі не шкодували аплодисментів талановитим землякам, щиро дякували за подаровану радість насолодитися ніжним українським словом, гарною піснею, виступами дорослих і юних артистів.

Сільський голова Остапівської сільської ради Петро Остапко, натхненний святковою концертною програмою, пообіцяв учасникам художньої самодіяльності виділити кошти на придбання нових сценічних костюмів.

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...