Домой / Новини / Аматори сцени закладів культури Ісківської сільської ради

Аматори сцени закладів культури Ісківської сільської ради

Аматори сцени закладів культури Ісківської сільської ради долучилися до кампанії творчих звітів, представивши землякам, які  зібралися у залі будинку культури, цікаву концертну програму. Право відкрити звіт за традицією було надано народному аматорському фольклорному колективу «Горлиця», що більше 30 років чарує слухачів українською народною піснею (керівник Віра Галіченко). Про найдорожчу у світі матусю співала Рябенко Христина. Пісню про бабусю виконав Остапир Назар. Радували співом Ангеліна Тегза, Любов Федіско, Віра Галіченко, В’ячеслав Бас, Любов Мироненко. Щирі аплодисменти лунали на адресу дитячого та жіночого вокальних ансамблів, учасників драматичного колективу Пулинського клубу. Одним словом, глядачам було на що подивитися, кого послухати, чому порадіти.

Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, сільський голова Ісківської сільської ради Микола Романюта щиро подякували самодіяльним артистам за подаровану радість гарного відпочинку, за незрадливу любов до мистецтва.

Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко у своєму слові, зокрема, сказала: «Символічним є те, що заключним акордом звіту став  виступ талановитих дітей, до якого долучилися всі учасники концерту. Не зміліє криниця духовності у ісковецькому краї, бо любов до пісні, до прекрасного передається із покоління  в покоління, від матері – доньці, від батька – сину, від дідуся і бабусі – онукам. А отже, талановитому козацькому роду ніколи не буде переводу».

 

 

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...