This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / «СОНЦЕ РІДНОЇ КУЛЬТУРИ ОСЯВАЄ ХАЙ УСІХ»:

«СОНЦЕ РІДНОЇ КУЛЬТУРИ ОСЯВАЄ ХАЙ УСІХ»:

НА ЛУБЕНЩИНІ ВІТАЮТЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ Щороку 9 листопада професійне свято відзначають працівники культури та аматори народного мистецтва. З цієї нагоди затишна зала районного будинку культури зібрала багатьох лубенців, чия професійна діяльність, а насправді усе життя пов’язане з культурою і творчістю. Бо непросто чітко розмежувати, де у працівників культури закінчуються будні і починається свято, скільки триває їх робочий день і коли він завершується. Щохвилини, щогодини створюючи гарний настрій для інших, влаштовуючи відпочинок, даруючи насолоду від споглядання прекрасного, працівники районних та сільських закладів культури зберігають і примножують культурні надбання нашого народу.


Творцями людяності і небайдужості назвав майстрів мистецтва в.о. голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, звертаючись з вітальним словом до усіх присутніх. Сергій Миколайович передав щирі вітання від голови райдержадміністрації Тетяни Качаненко, яка постійно опікується потребами і проблемами галузі, та подякував усім причетним до цієї сфери – працівникам, а надто сільським головам, завдяки сприянню яких ремонтуються будинки культури, зміцнюється їх матеріально-технічна база. Відтак, очільників сільських громад, хто у цьому році зробив значний внесок у розвиток галузі культури, було нагороджено Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації, а це сільські голови Бієвецької, Тарандинцівської, Вовчицької, Калайдинцівської, Березотіцької сільських рад – Ніна Остапенко, Анатолій Тітенко, Ольга Козловська, Василь Гава, Надія Білокур. Такимиж грамотами відзначені й окремі працівники культури. 
Найсердечніші вітання з нагоди професійного свята присутнім у залі дарували голова районної ради Григорій Угляниця, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, сільський голова Вовчицької сільської ради Ольга Козловська. Окремі поздоровлення районні керівники та всі присутні у залі адресували Валентині Сьомак, директору центральної районної бібліотеки імені В.Малика, привітавши з ювілеєм та 40-річчям професійної діяльності.
Сьогодні у закладах культури Лубенщини працють 160 спеціалістів. Завдяки ентузіазму, натхненню зберігаються кращі традиції посульського краю, виховуються молоді таланти, започатковуються нові свята. 
Для присутніх у залі культпрацівників та поважних ветеранів галузі гостей свята, артисти з районного будинку культури та клубних закладів сіл підготували кількагодинну святкову програму, подбавши про те, аби колеги добре й весело відпочили.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...