Домой / Новини / «СОНЦЕ РІДНОЇ КУЛЬТУРИ ОСЯВАЄ ХАЙ УСІХ»:

«СОНЦЕ РІДНОЇ КУЛЬТУРИ ОСЯВАЄ ХАЙ УСІХ»:

НА ЛУБЕНЩИНІ ВІТАЮТЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ Щороку 9 листопада професійне свято відзначають працівники культури та аматори народного мистецтва. З цієї нагоди затишна зала районного будинку культури зібрала багатьох лубенців, чия професійна діяльність, а насправді усе життя пов’язане з культурою і творчістю. Бо непросто чітко розмежувати, де у працівників культури закінчуються будні і починається свято, скільки триває їх робочий день і коли він завершується. Щохвилини, щогодини створюючи гарний настрій для інших, влаштовуючи відпочинок, даруючи насолоду від споглядання прекрасного, працівники районних та сільських закладів культури зберігають і примножують культурні надбання нашого народу.


Творцями людяності і небайдужості назвав майстрів мистецтва в.о. голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, звертаючись з вітальним словом до усіх присутніх. Сергій Миколайович передав щирі вітання від голови райдержадміністрації Тетяни Качаненко, яка постійно опікується потребами і проблемами галузі, та подякував усім причетним до цієї сфери – працівникам, а надто сільським головам, завдяки сприянню яких ремонтуються будинки культури, зміцнюється їх матеріально-технічна база. Відтак, очільників сільських громад, хто у цьому році зробив значний внесок у розвиток галузі культури, було нагороджено Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації, а це сільські голови Бієвецької, Тарандинцівської, Вовчицької, Калайдинцівської, Березотіцької сільських рад – Ніна Остапенко, Анатолій Тітенко, Ольга Козловська, Василь Гава, Надія Білокур. Такимиж грамотами відзначені й окремі працівники культури. 
Найсердечніші вітання з нагоди професійного свята присутнім у залі дарували голова районної ради Григорій Угляниця, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, сільський голова Вовчицької сільської ради Ольга Козловська. Окремі поздоровлення районні керівники та всі присутні у залі адресували Валентині Сьомак, директору центральної районної бібліотеки імені В.Малика, привітавши з ювілеєм та 40-річчям професійної діяльності.
Сьогодні у закладах культури Лубенщини працють 160 спеціалістів. Завдяки ентузіазму, натхненню зберігаються кращі традиції посульського краю, виховуються молоді таланти, започатковуються нові свята. 
Для присутніх у залі культпрацівників та поважних ветеранів галузі гостей свята, артисти з районного будинку культури та клубних закладів сіл підготували кількагодинну святкову програму, подбавши про те, аби колеги добре й весело відпочили.

x

Проверьте также

Плекаємо патріотів України

Сміливі будьте, козачата! Даруйте Україні вірність! У старших вчіться захищати Домівку рідну й людську гідність! ...