This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / 9 ЛИСТОПАДА – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

9 ЛИСТОПАДА – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!
З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання!
Поки жива душа народу – пісня, поезія, художнє мистецтво, — доти існує й сам народ. Поки люди співають, малюють, творять – вони справді живуть. Економічне зростання, добробут, розвиток бізнесу – ду
же важливі речі, але якщо зникне культурна спадщина, якщо відімре почуття прекрасного, відійде у небуття духовність – не буде нації взагалі.
Дякуємо Вам, шановні працівники культури: бібліотекарі, клубні робітники, працівники музеїв,

спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, — за радість, що ви несете, за велич української душі, яку ви примножуєте, за творчу наснагу, з якою звеличуєте рідну Лубенщину. Саме на вашому ентузіазмі, благородстві ваших душ та щоденній праці базується сьогодні наша культура. Низький уклін вам за те, що сірі барви буденності ви розфарбовуєте у веселкові кольори радості, свята, що будите дрімаючі душі, змушуючи замислюватися про сенс буття. 
Нехай на Вашій ниві зростає буйний урожай добра та щастя, хай Муза вчащає у ваш дім, повний матеріальних і духовних багатств, розпалюючи творчий вогник у Ваших серцях! Хай співає душа, а серце солодко тьохкає, хай міняться захватом очі, справджуються сподівання і виростають крила за плечима. Зі святом Вас, дорогі працівники культури!

Голова районної
державної адміністрації Т.П. Качаненко

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...