Домой / Новини / 9 ЛИСТОПАДА – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

9 ЛИСТОПАДА – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!
З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання!
Поки жива душа народу – пісня, поезія, художнє мистецтво, — доти існує й сам народ. Поки люди співають, малюють, творять – вони справді живуть. Економічне зростання, добробут, розвиток бізнесу – ду
же важливі речі, але якщо зникне культурна спадщина, якщо відімре почуття прекрасного, відійде у небуття духовність – не буде нації взагалі.
Дякуємо Вам, шановні працівники культури: бібліотекарі, клубні робітники, працівники музеїв,

спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, — за радість, що ви несете, за велич української душі, яку ви примножуєте, за творчу наснагу, з якою звеличуєте рідну Лубенщину. Саме на вашому ентузіазмі, благородстві ваших душ та щоденній праці базується сьогодні наша культура. Низький уклін вам за те, що сірі барви буденності ви розфарбовуєте у веселкові кольори радості, свята, що будите дрімаючі душі, змушуючи замислюватися про сенс буття. 
Нехай на Вашій ниві зростає буйний урожай добра та щастя, хай Муза вчащає у ваш дім, повний матеріальних і духовних багатств, розпалюючи творчий вогник у Ваших серцях! Хай співає душа, а серце солодко тьохкає, хай міняться захватом очі, справджуються сподівання і виростають крила за плечима. Зі святом Вас, дорогі працівники культури!

Голова районної
державної адміністрації Т.П. Качаненко

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...