This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Симон Петлюра : дорога втрат і перемог

Симон Петлюра : дорога втрат і перемог

У березні 2017 року виповнилося 100 років від початку Української революції 1917–1921 років – одного із найважливіших і найскладніших періодів в історії українського народу ХХ століття.  Сформована в ті роки ідея державної незалежності стала визначальною для українського визвольного руху. Історичну годину «Доля Симона Петлюри на тлі Української революції» провели для студентів фінансово-економічного коледжу завідувач організаційно-методичним відділом центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика Тетяна Сафронова та бібліотекар навчального закладу Ірина Ровна. Під час заходу молоді люди дізналися про цікаву і суперечливу фігуру ватажка українських національно-визвольних змагань.

Студенти мали змогу переглянути документальну стрічку полтавських тележурналістів з циклу «Поборники незалежності України. Полтавщина», більше дізналися про полтавське коріння видатного державного, військового та політичного діяча і публіциста. Ірина Василівна провела огляд літератури, яка знаходиться у фондах районної бібліотеки та розповідає про видатного українця. Під час заходу лунали у запису музичні твори у виконанні гурту «Мандри» та Ігоря Жука.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...