This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Презентація книги Макса Кідрука «Не озирайся і мовчи»

Презентація книги Макса Кідрука «Не озирайся і мовчи»

100 міст, більше 130 презентацій і 65 днів у дорозі — такі показники найбільшого туру на підтримку книги в Україні. Письменник Макс Кідрук цієї осені презентує свій новий роман «Не озирайся і мовчи»  у обласних центрах та невеличких містах нашої країни. 26 жовтня автор завітав до Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика. «Не озирайся і мовчи» — це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, травлі у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам.

Макс Кідрук зазначає, що частково «НОІМ» — це роман не про паралельні світи, а про усвідомлення нами часу. «Там, де непідготовлений читач бачить містику, я опираюсь на реальні наукові теорії», — уточнює автор. 

Також Кідрук показав буктрейлер до цього роману. Завершив автор презентацію розповіддю про наступний роман, над яким працює з літа. Він має назву «Де немає бога» і розповідатиме про кількох людей, які вижили після авіакатастрофи.

На презентацію прийшли не лише прихильники книг автора, але й ті, хто вперше відкрив для себе світ Макса Кідрука. Усі бажаючі мали змогу отримати автограф, сфотографуватися та придбати книги письменника. 

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...