Домой / Новини / Презентація книги Макса Кідрука «Не озирайся і мовчи»

Презентація книги Макса Кідрука «Не озирайся і мовчи»

100 міст, більше 130 презентацій і 65 днів у дорозі — такі показники найбільшого туру на підтримку книги в Україні. Письменник Макс Кідрук цієї осені презентує свій новий роман «Не озирайся і мовчи»  у обласних центрах та невеличких містах нашої країни. 26 жовтня автор завітав до Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика. «Не озирайся і мовчи» — це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, травлі у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам.

Макс Кідрук зазначає, що частково «НОІМ» — це роман не про паралельні світи, а про усвідомлення нами часу. «Там, де непідготовлений читач бачить містику, я опираюсь на реальні наукові теорії», — уточнює автор. 

Також Кідрук показав буктрейлер до цього роману. Завершив автор презентацію розповіддю про наступний роман, над яким працює з літа. Він має назву «Де немає бога» і розповідатиме про кількох людей, які вижили після авіакатастрофи.

На презентацію прийшли не лише прихильники книг автора, але й ті, хто вперше відкрив для себе світ Макса Кідрука. Усі бажаючі мали змогу отримати автограф, сфотографуватися та придбати книги письменника. 

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...