Домой / Новини / Програма Volunteer Сommunity у Березоточі.

Програма Volunteer Сommunity у Березоточі.

У перший день осінніх канікул у Березотіцькій сільській бібліотеці було гамірно та весело. До книгозбірні завітала  керівник  єврейського общинного центру Любов Перебейніс,  яка є учасником  міжнародної волонтерської програми Volunteer Сommunity. Вона провела для хлопчиків та дівчаток  майстер-клас з глинотерапії. Глинотерапія- один  з методів  арт-терапії, який базується на вільному самовираженні. Під час занять з глиною діти не тільки власноруч створюють різноманітні вироби, але й  спілкуються, висловлюють власні  думки та вчаться взаємодіяти.  Разом з гостею з єврейської громади  та бібліотекарем Ларисою Павлунік  діти віком від 5 до 12 років визначили, що для таке родина, родинні цінності  та створили з глини невеличкий маєток. Любов Перебийніс подарувала бібліотеці  гончарну глину  від  Volunteer Сommunity  і тепер  юні читачі зможуть постійно брати участь у заняттях із глинотерапії.

 

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...