Домой / Новини / Знов пісня зібрала велику родину

Знов пісня зібрала велику родину

Знов пісня зібрала велику родину: відбувся 19 фестиваль родинної творчості «На крилах любові» Традиційний родинний фестиваль – яскраве, самобутнє і справді одне з найулюбленіших свят Лубенщини. Свідчення цього – щоразу переповнений зал районного будинку культури та неймовірна атмосфера піднесення, яка панує впродовж кількох годин. 22 жовтня велике вогнище родинної творчості запалили 35 талановитих сімей, серед яких улюбленці глядачів: родини Васильченків, Звержинських, Оксана Ходоровська з донькою Катею, Катерина Кондратенко з внучкою Анею, Світлана та Олександр Васильченки, Валерій Данилко з дружиною Оленою та донькою Євою,

Алла Сень з донькою Валерією, Людмила Грицаєнко з внучкою Машею, Катерина Шерстюк з донькою Світланою, Тетяна Дацій з донькою Анною-Марією та інші. Цьогоріч до знаного творчого проекту долучилися брати Манойленки із Снітина, Ярина Лукашенко з донькою Настею з Духового, Ірина П’ятецька із сином Ігорем з Величківки, Лілія Кутова з братом Костянтином з Ісківців, Юлія Циганіна з донькою Софією з Нижнього Булатцю, подружжя Манойленків із Жданів, Євдокія Демків з кумою Людмилою із Снітина та багато інших родин, якими щороку збагачується фестиваль. Свою творчість залюбки демонстрували талановиті діти – вихованці циркових студій та хореографічних колективів, від них не відставали не менш творчо обдаровані дорослі, зокрема учасниці танцювального колективу «Молодички» з Вовчика, Олена та Богдан Ніколаєви з великою музичною родиною, квартет «Сузір’я» та працівники районного будинку, котрі подарували кілька гумористичних сценок.
Серед присутніх у залі – голова районної державної адміністрації Тетяна Качаненко, яка разом з усіма захоплювалася яскравими талантами Лубенщини. Кількагодинний концерт минув на одному диханні, залишивши по собі піднесений настрій. На фінальній пісні всі учасники свята вийшли на сцену, аби ще раз отримати на свою адресу щирі оплески від вдячної глядацької аудиторії та слова вдячності від начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмили Пазенко.

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...