This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Мгарська сільська бібліотека зустрічала гостей.

Мгарська сільська бібліотека зустрічала гостей.

До Мгарської сільської бібліотеки завітали гості з єврейської громади міста. Бібліотекар Мгарської книгозбірні Наталія Шабля познайомила гостей з історією написання повісті «Лісничиха» відомого українського письменника Олеся Донченка. Вона розповіла про долі лісників, які мешкали в урочищі Мгарська дача та стали прототипами героїв художнього твору. Гості бібліотеки познайомилися з історією села Мгар та дізналися про славних уродженців лубенської землі. Наталя Григорівна також презентувала власні поетичні твори, які ввійшли до збірки «Чаклунка лісова.

  Керівник общинного центру Любов Перебейніс, учасник волонтерської програми Volunteer Сommunity, провела для учнів Вільшанської школи майстер-клас з глинотерапії. Діти із захопленням створювали глиняні фігурки та взяли участь у розмові про сімейні цінності та важливість їх збереження від покоління до покоління.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...