Домой / Новини / Новооріхівці виповнилося 108 років

Новооріхівці виповнилося 108 років

Чудове свято з нагоди Дня народження рідного села, 14 жовтня святкували мешканці Новооріхівки разом із численними гостями: в.о. голови райдержадміністрації Сергієм Сіряченком, головою районної ради Григорієм Угляницею, начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмилою Пазенко, Почесним громадянином Лубенщини Іваном Якименком, помічником народного депутата України Костянтина Іщейкіна Дмитром Кубраком та багатьма іншими. За словами сільського голови Станіслава Ігнатенка, село бере свій початок від 1909 року, активно розвивається разом із цукровим заводом. У цей період згадують ім’я Володимира Леонтовича, відомого мецената, що зробив значний внесок у розвиток Новооріхівки, яка сьогодні, попри труднощі, активно живе і розвивається.

День села – свято, яке поєднує минуле, сьогодення і майбутнє. Зазвичай під час святкування згадують односельців, які зробили великий внесок у розвиток села, а це велика когорта працівників різних сфер, котрі були відзначені під час заходу. Не оминули увагою людей, які відійшли за межу вічності, вшанувавши їх хвилиною мовчання. Щирими оплесками та подарунками обдарували молодят, ювілярів подружнього життя, новонароджених односельців, багатодітну родину та іменинників сьогоднішнього дня. І все це було вдало поєднане із святковим концертом, якому не бракувало пісень, танців і влучних жартів. Родина Васильченків, колектив «Дивосвіт», танцювальний ансамбль «Хамелеон» з Ромодану, Тетяна Таран і Ольга Хилюк, Григорій Дем’яненко та Олексій Якименко, Яна Гаркавенко, Катя Кривенко, Славік Таран, Людмила Мовчан, танцювальний колектив «Водограй» та інші у цю святкову днину дружно вітали село та кожну сільську родину.

Чимало теплих слів на адресу присутніх сказали гості. в.о. голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко передав вітання від голови райдержадміністрації Тетяни Качаненко, бажав процвітання і розвитку громаді. Він відзначив внесок Івана Якименка у розбудову села, говорив сьогоднішні добрі справи, тісну співпрацю із сільським головою, порозуміння,завдяки якому вдається багато чого досягати.

Концерт закінчився на хвилі піднесення, а свято продовжилося розіграшем безкоштовної лотареї.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...