This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Аматори сцени Вовчицької сільської ради.

Аматори сцени Вовчицької сільської ради.

Естафету проведення кампанії творчих звітів району 7 жовтня приймали аматори сцени Вовчицької сільської ради. Дійство відбувалось у відремонтованому глядацькому залі будинку культури села Вовчик. З бюджету сільської ради освоєно 390 тис.грн. Вирішено питання сценічного одягу, освітлювального обладнання. Для розвитку самодіяльного мистецтва створені прекрасні умови. А тому з неабияким завзяттям готувались аматори сцени до свого щорічного звіту, об’єднані енергійними працівниками культури Світланою Костюк, Євгенією Боценко, Тетяною Бондаренко.

Порадували глядачів вокальний ансамбль «Чарівниця», що 15 років є візитною карткою Вовчика, гурт «Бабусеньки» на чолі з непосидючою Раїсою Пасічною, танцювальний колектив «Молодички», в якому об’єднані жінки 35-50 років. Потішили земляків учасники дитячого хореографічного колективу «Веселка», солісти Ніна Маложон, Наталія Легеза, Валентина Дараган, Світлана Бантєєва. Пісню «Найщасливіша» виконав дитячий вокальний ансамбль.

Варто зазначити, що учасники творчого звіту і глядачі долучились до збору коштів на лікування в Індії маленького свого земляка Щербини Кості. Віриться, що життя цього сонячного хлопчика буде врятовано, він щоденно радітиме квітам і травам, посмішці мами і обіймам тата, спілкуванню з друзями і життю, за яке він так наполегливо бореться.

Підбиваючи підсумки мистецького свята, начальник відділу культури і туризму Лубенської райдержадміністрації Людмила Пазенко високо оцінила рівень виступів аматорів сцени. «Натхненно, красиво, з повною самовіддачею працювали на сцені дорослі і юні самодіяльні артисти у різних жанрах програми. Продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, сценічної культури і в котрий раз довели, що криниця духовності в цьому куточку Лубенщини, як і в усі часи, глибока і повноводна».

Очільник Вовчицької сільської ради Ольга Козловська щиро подякувала учасникам звіту, глядачам за позитивні емоції, за щиродушність, за енергетику і за небайдужість до чужої біди. «Жити з добром у серці, красою наповнювати світ – що може бути більш достойнішим у наш жорстокий вік і час», — наголосила Ольга Михайлівна. І з цим важко не погодитись.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...