Домой / Новини / Аматори сцени Вовчицької сільської ради.

Аматори сцени Вовчицької сільської ради.

Естафету проведення кампанії творчих звітів району 7 жовтня приймали аматори сцени Вовчицької сільської ради. Дійство відбувалось у відремонтованому глядацькому залі будинку культури села Вовчик. З бюджету сільської ради освоєно 390 тис.грн. Вирішено питання сценічного одягу, освітлювального обладнання. Для розвитку самодіяльного мистецтва створені прекрасні умови. А тому з неабияким завзяттям готувались аматори сцени до свого щорічного звіту, об’єднані енергійними працівниками культури Світланою Костюк, Євгенією Боценко, Тетяною Бондаренко.

Порадували глядачів вокальний ансамбль «Чарівниця», що 15 років є візитною карткою Вовчика, гурт «Бабусеньки» на чолі з непосидючою Раїсою Пасічною, танцювальний колектив «Молодички», в якому об’єднані жінки 35-50 років. Потішили земляків учасники дитячого хореографічного колективу «Веселка», солісти Ніна Маложон, Наталія Легеза, Валентина Дараган, Світлана Бантєєва. Пісню «Найщасливіша» виконав дитячий вокальний ансамбль.

Варто зазначити, що учасники творчого звіту і глядачі долучились до збору коштів на лікування в Індії маленького свого земляка Щербини Кості. Віриться, що життя цього сонячного хлопчика буде врятовано, він щоденно радітиме квітам і травам, посмішці мами і обіймам тата, спілкуванню з друзями і життю, за яке він так наполегливо бореться.

Підбиваючи підсумки мистецького свята, начальник відділу культури і туризму Лубенської райдержадміністрації Людмила Пазенко високо оцінила рівень виступів аматорів сцени. «Натхненно, красиво, з повною самовіддачею працювали на сцені дорослі і юні самодіяльні артисти у різних жанрах програми. Продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, сценічної культури і в котрий раз довели, що криниця духовності в цьому куточку Лубенщини, як і в усі часи, глибока і повноводна».

Очільник Вовчицької сільської ради Ольга Козловська щиро подякувала учасникам звіту, глядачам за позитивні емоції, за щиродушність, за енергетику і за небайдужість до чужої біди. «Жити з добром у серці, красою наповнювати світ – що може бути більш достойнішим у наш жорстокий вік і час», — наголосила Ольга Михайлівна. І з цим важко не погодитись.

x

Проверьте также

«Збройні Сили України – сила, гордість, міць країни».

6 грудня – День Збройних Сил України, свято, яке об’єднує всіх військовослужбовців, які є в ...