This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Пам’яті жертв Великого терору.

Пам’яті жертв Великого терору.

За розмахом знищення населення власної країни сталінський терор не знає собі рівних у світовій історії. Він залишився у пам’яті людства під назвою Великого Терору.  До  80- х роковин масових політичних репресій 1937-38 років у  бібліотеках Лубенської ЦБС протягом року  проходять заходи, присвячені тим страшним подіям. На  годину пам’яті «Із забуття в безсмертя» запросили старшокласників Засульської гімназії бібліотекарі Лубенщини. Завідувач Засульською сільською бібліотекою Марія Мороз запропонувала учням перегорнути чорні сторінки історії 30-х років,  наслідком яких стало фізичне винищення активної та інтелектуальної частини нації та моральне розтління тих, кого терор не торкнувся.

Завідувач організаційно-методичним відділом ЦРБ імені В.Малика Тетяна Сафронова презентувала старшокласникам уривок з фільму «Великий терор в Україні» та розповіла про краєзнавчі видання, присвячені репресіям на теренах нашого краю. Учні мали змогу познайомитися з книгами «Реабілітовані історією», з документальними творами Леоніда Рябченка, Віктора Ревегука, Олександра Карпенка. Читачка районної бібліотеки Валентина Ковешникова  розповіла учням про роботу над упорядкуванням книги, присвяченої видатній особистості — Валентину Войно-Ясенецькому. Нове видання про життєвий шлях лікаря, священика, гуманіста, який 11 років провів у сталінських таборах, нещодавно вийшло у комунальному видавництві «Лубни» і було вперше презентоване у Засульській сільській бібліотеці. Директор Засульської гімназії Анатолій Савенков розповів про дослідницькі роботи учнів, присвячені подіям 30-х років у селах Засулля та Солониця. Під час заходу лунали пісні у виконанні гуртів «Океан Ельзи» та «Мандри».

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...