Домой / Новини / Володимир Дорош: «Навіть виступаючи у Канаді перед кількатисячною аудиторією, я не хвилювався так, як зараз»

Володимир Дорош: «Навіть виступаючи у Канаді перед кількатисячною аудиторією, я не хвилювався так, як зараз»

30 вересня у Тарандинцівському будинку культури відбулася непересічна подія: творчий вечір гурту «Гармонія» та його соліста і автора пісень Володимира Дороша, який провів своє дитинство у цьому мальовничому краї. Він знаний земляками як успішний бізнесмен, щедрий меценат, та найголовніше – як чуйна і доброзичлива людина. А віднедавна його ім’я увійшло до плеяди тих, хто прославив свою малу батьківщину. 24 серпня Володимиру Дорошу присвоєно звання Заслуженого артиста України.

З цією радісною подією співака прийшли привітати виконувач обов’язків голови Лубенської райдержадміністрації Сергій Сіряченко, начальник відділу культури і туризму Людмила Пазенко, начальник управління економічного розвитку торгівлі  та інфраструктури райдержадміністрації Геннадій Настенко.

Переповнений зал (люди стояли навіть у проходах), щирі теплі слова, квіти і пісні: натхненні, тужливі, веселі, відверті, задумливі, пророчі, — такі різні і багатогранні, як і їх автор, котрий щедро ділився з присутніми своїми роздумами, спілкувався зі сцени з друзями, однокласниками, з жителями села. «Навіть виступаючи у Канаді перед кількатисячною аудиторією, я не хвилювався так, як зараз, — зізнався Володимир Дорош. Сьогодні Тарандинці активно розвиваються», — відмітив співак та наголосив, що велика заслуга у цьому сільського голови Анатолія Тітенка, який господарює на селі з розумом і завзяттям, що дає прекрасні результати.

Творчий вечір недарма відбувся саме у переддень Дня працівників освіти, адже саме вчителі звичайної сільської школи у Тарандинцях  вклали душу у тоді ще малого кучерявого хлопчика, який зараз дивиться зі сцени очима дорослого досвідченого чоловіка, що пізнав у житті радість і розчарування, перемоги і поразки, та через усе життя проніс вдячність тим,  хто дав йому дорогу в життя.

Володимир Дорош доземно вклонився своєму першому вчителю музики Борису Горбенку, відзначив вагомий внесок Віктора Карпця у формування його творчих смаків. Привітав усіх освітян із професійним святом і вручив подарунки.

Серед присутніх у залі була мама співака, колишній учитель української мови і літератури Тарандинцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Катерина Миколаївна Дорош, яку привітав в.о. голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, подякував за сина, яким пишається не тільки родина, а і вся Україна, і подарував чудові троянди.

У фіналі творчого вечора глядачі стоячи аплодували артисту, висловлювали своє захоплення побаченим і почутим, а Володимир Дорош — розчулений і щасливий – не приховував сліз радості від спілкування з «найдорожчими своїми земляками».

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...