This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Володимир Дорош: «Навіть виступаючи у Канаді перед кількатисячною аудиторією, я не хвилювався так, як зараз»

Володимир Дорош: «Навіть виступаючи у Канаді перед кількатисячною аудиторією, я не хвилювався так, як зараз»

30 вересня у Тарандинцівському будинку культури відбулася непересічна подія: творчий вечір гурту «Гармонія» та його соліста і автора пісень Володимира Дороша, який провів своє дитинство у цьому мальовничому краї. Він знаний земляками як успішний бізнесмен, щедрий меценат, та найголовніше – як чуйна і доброзичлива людина. А віднедавна його ім’я увійшло до плеяди тих, хто прославив свою малу батьківщину. 24 серпня Володимиру Дорошу присвоєно звання Заслуженого артиста України.

З цією радісною подією співака прийшли привітати виконувач обов’язків голови Лубенської райдержадміністрації Сергій Сіряченко, начальник відділу культури і туризму Людмила Пазенко, начальник управління економічного розвитку торгівлі  та інфраструктури райдержадміністрації Геннадій Настенко.

Переповнений зал (люди стояли навіть у проходах), щирі теплі слова, квіти і пісні: натхненні, тужливі, веселі, відверті, задумливі, пророчі, — такі різні і багатогранні, як і їх автор, котрий щедро ділився з присутніми своїми роздумами, спілкувався зі сцени з друзями, однокласниками, з жителями села. «Навіть виступаючи у Канаді перед кількатисячною аудиторією, я не хвилювався так, як зараз, — зізнався Володимир Дорош. Сьогодні Тарандинці активно розвиваються», — відмітив співак та наголосив, що велика заслуга у цьому сільського голови Анатолія Тітенка, який господарює на селі з розумом і завзяттям, що дає прекрасні результати.

Творчий вечір недарма відбувся саме у переддень Дня працівників освіти, адже саме вчителі звичайної сільської школи у Тарандинцях  вклали душу у тоді ще малого кучерявого хлопчика, який зараз дивиться зі сцени очима дорослого досвідченого чоловіка, що пізнав у житті радість і розчарування, перемоги і поразки, та через усе життя проніс вдячність тим,  хто дав йому дорогу в життя.

Володимир Дорош доземно вклонився своєму першому вчителю музики Борису Горбенку, відзначив вагомий внесок Віктора Карпця у формування його творчих смаків. Привітав усіх освітян із професійним святом і вручив подарунки.

Серед присутніх у залі була мама співака, колишній учитель української мови і літератури Тарандинцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Катерина Миколаївна Дорош, яку привітав в.о. голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, подякував за сина, яким пишається не тільки родина, а і вся Україна, і подарував чудові троянди.

У фіналі творчого вечора глядачі стоячи аплодували артисту, висловлювали своє захоплення побаченим і почутим, а Володимир Дорош — розчулений і щасливий – не приховував сліз радості від спілкування з «найдорожчими своїми земляками».

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...