Домой / Новини / У Лубнах результати проекту з адвокації для переселенців

У Лубнах результати проекту з адвокації для переселенців

29 вересня 2017 року  в рамках заходів до Всеукраїнського дня бібліотек в Лубнах презентували результати проекту з адвокації для переселенців, що реалізовувала  Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» протягом року. Зустріч з представниками місцевих засобів інформації відбулася в приміщенні молодіжного центру Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика. Найбільшим досягненням, за словами активістів, є створення на Полтавщині  дієвої мережі ініціативних груп внутрішньо – переміщених осіб, які підвищили свою організаційну спроможність та реалізовують власні проекти. 

«Активне громадське життя, вибудовування ефективної роботи з органами влади, сомоорганізація і навчання у площині захисту своїх прав є запорукою успішної адаптації переселенців у місцевій громаді», — переконаний керівник проекту Олександр Чепур.

Про важливість мережування говорить і голова Благодійної організації «Благодійний фонд Вектор плюс», переселенка з Луганська, яка зараз мешкає у Пирятині, Юлія Кузовкова.  «Під час тренінгів ми дізналися, як проводити ефективну адвокаційну кампанію, отримали  знання про основні аспекти співпраці з органами влади та з міжнародними організаціями, які працюють в Україні в сфері захисту прав ВПО», — говорить Юлія Кузовкова.

Підтримку проекту надав Фонд сприяння демократії Посольства США в Україні. Під час зустрічі Олександр Чепур розповів про основні віхи проекту: навчання з адвокації, планування адвокаційної кампанії, важливість соціологічного дослідження. Під час заходів учасники розглядали також  теорію та практику в сфері адвокації власних інтересів на місцевому рівні, механізми участі у розробці політик та впливу на місцеву владу, розробили і власні проекти адвокасі кампаній на місцевому рівні, які допоможуть захистити їх права та адаптуватись на новому місці.

Захід проходив у рамках проекту «Адвокація та підвищення спроможності мережі ініціативних груп переміщених осіб в Полтавській області», що підтримується Фондом сприяння демократії Посольства США в Україні.

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...