This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / У Лубнах результати проекту з адвокації для переселенців

У Лубнах результати проекту з адвокації для переселенців

29 вересня 2017 року  в рамках заходів до Всеукраїнського дня бібліотек в Лубнах презентували результати проекту з адвокації для переселенців, що реалізовувала  Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» протягом року. Зустріч з представниками місцевих засобів інформації відбулася в приміщенні молодіжного центру Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика. Найбільшим досягненням, за словами активістів, є створення на Полтавщині  дієвої мережі ініціативних груп внутрішньо – переміщених осіб, які підвищили свою організаційну спроможність та реалізовують власні проекти. 

«Активне громадське життя, вибудовування ефективної роботи з органами влади, сомоорганізація і навчання у площині захисту своїх прав є запорукою успішної адаптації переселенців у місцевій громаді», — переконаний керівник проекту Олександр Чепур.

Про важливість мережування говорить і голова Благодійної організації «Благодійний фонд Вектор плюс», переселенка з Луганська, яка зараз мешкає у Пирятині, Юлія Кузовкова.  «Під час тренінгів ми дізналися, як проводити ефективну адвокаційну кампанію, отримали  знання про основні аспекти співпраці з органами влади та з міжнародними організаціями, які працюють в Україні в сфері захисту прав ВПО», — говорить Юлія Кузовкова.

Підтримку проекту надав Фонд сприяння демократії Посольства США в Україні. Під час зустрічі Олександр Чепур розповів про основні віхи проекту: навчання з адвокації, планування адвокаційної кампанії, важливість соціологічного дослідження. Під час заходів учасники розглядали також  теорію та практику в сфері адвокації власних інтересів на місцевому рівні, механізми участі у розробці політик та впливу на місцеву владу, розробили і власні проекти адвокасі кампаній на місцевому рівні, які допоможуть захистити їх права та адаптуватись на новому місці.

Захід проходив у рамках проекту «Адвокація та підвищення спроможності мережі ініціативних груп переміщених осіб в Полтавській області», що підтримується Фондом сприяння демократії Посольства США в Україні.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...