Домой / Новини / Кращою бібліотекою Лубенщини визнано Михнівську сільську бібліотеку-філію

Кращою бібліотекою Лубенщини визнано Михнівську сільську бібліотеку-філію

29 вересня, напередодні відзначення Всеукраїнського дня бібліотек, відбувся урочистий захід, на якому вшанували і відзначили працю бібліотечних працівників району. Впродовж 19 років, як наголосила директор ЦБС Валентина Сьомак, розпочинаючи святкову зустріч, головна книгозбірня району запрошує на святкування працівників та читачів бібліотеки, партнерів і друзів, учнів і студентів, і нерідко навіть звичайних перехожих.

Так і цього разу стіни районної бібліотеки об’єднали багатьох її шанувальників: в.о. голови райдержадміністрації Сергія Сіряченка, заступника голови райдержадміністрації Ігоря Нестеренка, голову районної ради Григорія Угляницю, сільського голову Засульської сільської ради Сергія Бондаренка, начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмилу Пазенко, начальника відділу культури, туризму і охорони культурної спадщини виконавчого комітету Засульської сільської ради Інну Скибу, голову міськрайонної спілки жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» Раїсу Кошель, директора міського територіального центру соціального обслуговування Наталію Сухонос, громадських активістів.

За словами начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмили Пазенко, яка першою привітала винуватців свята, у бібліотеках Лубенщини постійно вирує цікаве, наповнене корисними справами, життя. Заслуга у цьому передовсім не байдужих і творчих працівників книгозбірень.Різноманітні акції, квести, ігри, конкурси, вікторини, гурткова робота – цим  сьогодні наповнені будні районної та сільських книгозбірень. Останніми роками у середовищі лубенських бібліотекарів існує гарна традиція: за змістом роботи, обслуговуванням читачів, впровадженням новітніх технологій протягом року визначати кращу бібліотеку. Тож цього сову мудрості отримала Михнівська сільська бібліотека-філія та особисто завідувач Лідія Марченко.

Окрім того, ще один довгоочікуваний подарунок незабаром з’явиться у центральній районній бібліотеці імені В.Малика. За сприяння районного керівництва, депутата обласної ради Олександра Сиченка виділено 200 тис. грн. для облаштування центрального входу до приміщення закладу.

У своєму вітальному слові в.о. голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко назвав ЦБС дієвою згуртованою структурою. Сергій Миколайович передав вітання від голови райдержадміністрації Тетяни Качаненко та побажав бібліотекарям задоволення від професії та радості від усвідомлення тієї важливості і користі, яку вона приносить людям.

З нагоди свята присутні бібліотекарі нагороджені численними грамотами та подяками, зокрема Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації отримали Лариса Павлунік, Людмила Ревуцька, Наталія Шабля, Катерина Омельченко, Ніна Тищенко, Олександра Шумейко, Віталіна Курильчук.

Святкові привітання продовжилися музичними подарунками у виконанні чоловічого вокального ансамблю РБК під керівництвом Віктора Гриші та «японською вечіркою», яку підготували бібліотекарі.

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...